Ferie 2017 w Łódzkiem: Japonia dla dzieci, warsztaty...

  Ferie 2017 w Łódzkiem: Japonia dla dzieci, warsztaty plastyczne i czytanie bajki

  mt, burz, pg, emd

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Ferie 2017 w Łódzkiem: Japonia dla dzieci, warsztaty plastyczne i czytanie bajki

  ©Pixabay.com

  Ferie 2017 w Łódzkiem | Zobacz, co będzie się działo w najbliższe dni w Łodzi i w regionie.
  Ferie 2017 w Łódzkiem: Japonia dla dzieci, warsztaty plastyczne i czytanie bajki

  ©Pixabay.com

  Warsztaty plastyczne w Empiku  Salon Empik w Manufakturze zaprasza na dwa ostatnie feryjne warsztaty plastyczne dla dzieci. Dziś od godz. 11 do 15 można pod okiem instruktora wykonywać bałwanki z filcu, skarpetek i guzików. W piątek od godz. 11 do 15 uczestnicy zajęć będą tworzyć zakładki do książek i zdobić je guzikami i koralikami. Wstęp jest wolny, wszystkie materiały zapewnia Empik.  Skierniewice: warsztaty wokalne i czytanie bajki  Wśród zajęć proponowanych dziś przez CKiS są m.in. otwarte warsztaty wokalne (klub Konstancja, godz. 12-14) oraz bajka „Balerina” wyświetlana w małej sali kina Polonez o godz. 11.30.

  MBP zaprasza m.in. do oddziału dla dzieci przy ul. Szarych Szeregów na czytanie fragmentów książki „Zima Mikołajka” oraz quizy, zagadki i zabawy.


  Powiat sieradzki: Błaszki zapraszają dzieci na spektakl  Centrum Kultury w Błaszkach w ramach „Akademii Kreatywnego Feriowicza” zaprasza w czwartek 26 stycznia na spektakl dla dzieci „Muzykanci z Bremy” w przepięknej oprawie scenicznej i muzycznej. Widowisko z udziałem aktorów jest oparte na motywach baśni braci Grimm. Początek o godz. 16.30 na sali widowiskowej CK. Wstęp jest wolny.


  Piotrków Trybunalski: Japonia dla dzieci w Piotrkowie  Zajęcia z kaligrafii, origami i malowania tuszem, a także pokaz łucznictwa japońskiego (sztuka Kyudo) oraz sztuki władania mieczem samurajów katana (sztuka Iaido) to propozycja dla najmłodszych, którzy dziś ferie zdecydują się spędzić z piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach - o godz. 11 i 15 oraz o godz. 17.  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Teatr Piccolo ul.Tuwima34!

  Piotr! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Zapraszamy SUPER bajki dla dzieci.Tanie bilety!!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  a jest kontrola ośrodka De La Sens w Czołczynie?

  Zatroskani (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  tam się wyprawią takie rzeczy a służby nie ingerują. Jak się jakiemuś dziecku coś by stało to będzie nagłówek na pierwszą stronę gazety. Mądry Polak po szkodzie.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo