Łuczniczka Społem Magdalena Śmiałkowska wygrała International Antalya 2020 Challange

Magdalena Śmiałkowska – czołowa zawodniczka sekcji łuczniczej Klubu Sportowego Społem w Łodzi (łuk klasyczny) została zwyciężczynią International Antalya 2020 Challange!

Znakomicie podczas pierwszych w tym roku zawodów międzynarodowych w łucznictwie spisała się Magdalena Śmiałkowska – zawodniczka sekcji łuczniczej KS Społem w Łodzi.
Magdalena Śmiałkowska w półfinale pokonała znaną Włoszkę Lucille Boari, a w finale Hiszpankę Cebrian Sandrę 7:1 w setach.
Gratulujemy zwycięstwa podczas International Antalya 2020 Challange.
Jest to kolejny ogromny sukces Magdaleny po Mistrzostwach Polski Seniorów (3 złote medale), Mistrzostwach Polski Studentów (1 złoty i 1 brązowy medal) oraz Mistrzostwach Polski Młodzieżowców ( 2 złote medale).
Trenerem klubowym zawodniczki jest Zbigniew Kowalczyk.

Były to pierwsze międzynarodowe zawody od pojawienia się pandemii Covid-19 zaliczane do światowego rankingu i zostały rozegrane w ścisłym rygorze sanitarnym. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z czołówki europejskiej, między innymi: Włosi, Hiszpanie, Turcy, Rosjanie, Brytyjczycy.
Warto nadmienić, że reprezentacja Polski zajęła 1 miejsce w klasyfikacji medalowej tych zawodów.