Międzynarodowy Turniej Judo dzieci i młodzików. Zawodnicy sekcji judo AZS Uniwersytet Łódzki zdobyli 3 medale

W Płocku został rozegrany Międzynarodowy Turniej Judo dzieci i młodzików.

W turnieju wzięło udział blisko 400 zawodników z 39 klubów polskich oraz z klubów zagranicznych z Rumuni, Włoch, Gruzji, Litwy, Wielkiej Brytanii i Ukrainy. W tym silnie obsadzonym turniej zawodnicy sekcji judo AZS Uniwersytet Łódzki zdobyli 3 medale.

W najmłodszej grupie dzieci srebro zdobył Franciszek Sarwiński, w starszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce wywalczyła Nadia Przytulska, natomiast w kategorii młodzików brązowy medal zdobył Łukasz Stanisławski. Na czwartych miejscach uplasowali się Bartosz Gapiński i Iga Stanisławska, natomiast piąte miejsce wywalczył Antoni Rzepecki. Trenerami zawodników są Anna Jagiełło.