Partner serwisu
  Łódzki Salon Motoryzacyjny w Hali Expo. Prezentacja nowych...

  Łódzki Salon Motoryzacyjny w Hali Expo. Prezentacja nowych modeli i symulator dachowania [ZDJĘCIA]

  Jacek Losik

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Łódzki Salon Motoryzacyjny w Hali Expo. Prezentacja nowych modeli i symulator dachowania [ZDJĘCIA]
  1/42
  przejdź do galerii

  ©Krzysztof Szymczak

  W piątek (19 maja) w hali Expo przy al. Politechniki w Łodzi rozpoczęły się trzydniowe targi motoryzacyjne. Wzrok przykuł m.in. nowy Mustang, Opel Insignia Grand Sport oraz Peugot 5008. Można było również sprawdzić, jak kierowca czuje się w trakcie dachowania samochodu.
  W hali Expo pojawiły się pojazdy marek: Subaru, Volkswagen, Ford, Nissan, Skoda, Peugeot, Alfa Romeo, Mercedes, Fiat, Opel, Toyota, Jeep. Wzrok przykuwał przede wszystkim bogato wyposażony Mustang, który kosztuje ponad 200 tys. zł. Prezentowana na wystawie wersja ma najmocniejszy, 5-litrowy silnik V8, który zapewnia ponad 418 KM.

  Ponadto warto było zwrócić uwagę na dwa modele, które prezentowano po raz pierwszy w Polsce: Opla Insignię Gran Sport oraz Peugeota 5008.


  Sporo miejsca organizatorzy poświęcili również bezpieczeństwu na drodze. Chętni mogli sprawdzić swoje nerwy w symulatorze dachowania i kontrolowanych zderzeń.

  Można było również zobaczyć na czym polegają profesjonalne badania (psychofizyczne) kierowców. O bezpieczeństwie opowiedali również na swoich stoiskach eksperci z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz funkcjonariusze policji.  MATURA USTNA POLSKI 2017 - TEMATY, PYTANIA Z POSZCZEGÓLNYCH DNI


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   RAPORTY