DziennikLodzki.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Wyczyny tych kierowców mrożą krew w żyłach. Zobacz nagrania [WIDEO]

policyjny pościg

materiały policji

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Wyczyny rych kierowców mrożą krew w żyłach. Zobacz nagrania [WIDEO]

Wielu kierowców łamie przepisy. Ale są tacy, którzy łamią je w taki sposób, że oglądanie nagrań z ich wyczynami mrozi krew w żyłach. Dotarliśmy do nagrań z policyjnych wideorejestratorów z ostatnich kilku lat. Zobacz, co wyprawiają na drodze ci kierowcy.

Wśród publikowanych przez nas filmów są takie, których "bohaterowie" nie tylko łamią przepisy, ale dodatkowo uciekają policji. Mało tego! Stwarzają śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych kierowców, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

Na początek policyjny pościg za piratem drogowym w powiecie świebodzińskim. 30-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa wielkopolskiego, został zatrzymany przez policjantów z lubuskiej drogówki. Kierowca wpadł po tym, jak wykonał szereg mrożących krew w żyłach manewrów, przy prędkości dochodzącej do 200 km/h.Jak się okazało mężczyzna nie powinien w ogóle wsiąść za kierownicę, bo miał wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Teraz odpowie za liczne wykroczenia i przestępstwo.

Do zdarzenia doszło 18 maja 2016 r. Lubuscy policjanci zauważyli poruszające się z nadmierną prędkością audi. Cała sytuacja miała miejsce na drodze K-92 w pow. świebodzińskim. Za kierownicą siedział mężczyzna, który widząc mundurowych gwałtownie przyspieszył.

Przeczytaj też: Piraci na drodze do Krosna Odrzańskiego, bójcie się. Będzie kontrola [WIDEO]

Polecamy