MPK Łódź - Rozkład jazdy - autobus nocny N3
Linia autobusowa nocna N3
DUBOIS - Dubois, (w oznaczonych kursach Pabianicka - CHOCIANOWICE - IKEA - Pabianicka), Starorudzka, Ekonomiczna, Paradna, Matek Polskich, Paradna, Rzgowska, Broniewskiego, Kilińskiego, Tuwima, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Drewnowska, Borowa, Siewna, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (CMENTARZ)
SZCZECIŃSKA (CMENTARZ) - Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Drewnowska, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Kilińskiego, Broniewskiego, Kilińskiego, Śląska, Bankowa, Rzgowska, Paradna, Matek Polskich, Paradna, Ekonomiczna, Starorudzka, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka (w oznaczonych kursach Pabianicka - CHOCIANOWICE - IKEA - Pabianicka), Dubois - DUBOIS
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl