Bójka pseudokibiców na MOP Krzyżanów. Policja zatrzymała...

  Bójka pseudokibiców na MOP Krzyżanów. Policja zatrzymała trzech kiboli [ZDJĘCIA,FILM]

  red

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Bójka pseudokibiców na MOP Krzyżanów. Policja zatrzymała trzech kiboli [ZDJĘCIA,FILM]
  1/8
  przejdź do galerii

  ©policja

  Policjanci z Łodzi i Kutna zatrzymali trzech pseudokibiców podejrzanych o pobicie innej grupy kibiców na MOP w Krzyżanowie przy autostradzie A1.
  Kibice Piasta Gliwice jechali jesienią na mecz do Wejherowa. Zjechali z autostrady na MOP w Krzyżanowie. Wtedy zostali zaatakowali przez pseudokibiców Siarki Tarnobrzeg i Wisły Sandomierz. Brutalną bójkę zarejestrowały kamery monitoringu. Blisko pół roku później, policjanci zatrzymali pierwszych podejrzanych.

  - Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Pseudokibiców od pewnego czasu prowadzili czynności związane z napaścią, do której doszło jesienią ubiegłego roku na MOP-ie Krzyżanów przy autostradzie A1.
  Na podstawie zabezpieczonego monitoringu i typowań kryminalnych ustalono pierwszych kilku podejrzewanych. Działania wspierane przez miejscowych funkcjonariuszy skoncentrowały się w Tarnobrzegu oraz na terenie powiatu sandomierskiego. Zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 26 i 33 lat. Najstarszy w przeszłości był wielokrotnie notowany za konflikty z prawem. W przeszukaniach uczestniczyli przewodnicy z psami służbowymi od wyszukiwania narkotyków. Zabezpieczono m.in. młynki do mielenia marihuany - relacjonuje mł. insp. Joanna Kącka z KWP w Łodzi. - Cała trójka przekazana do dyspozycji Prokuratury Łódź –Bałuty gdzie usłyszała zarzuty udziału w pobiciu za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec nich dozory policyjne i zakazy zbliżania się do pokrzywdzonych.

  Policjanci zapowiadają dalsze zatrzymania pseudokibiców biorących udział w bójce na MOP-ie Krzyżanów.

  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ja to mam plan

   ŁodzianinPK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   I po co angażować w to policję,służby etc... chcą się bić niech się biją...w tym celu wywieść całe to tałatajstwo na ogrodzony poligon i niech się tłuką, aż się powybijają - szybciej taniej i bez...rozwiń całość

   I po co angażować w to policję,służby etc... chcą się bić niech się biją...w tym celu wywieść całe to tałatajstwo na ogrodzony poligon i niech się tłuką, aż się powybijają - szybciej taniej i bez szkód w mieniu publicznym. Ja to nawet jeszcze otworzyłbym kramiki z ze wszelkiego rodzaju bronią typu maczety, łańcuchy, pały i wszystko co tylko dusza zapragnie. A na koniec dowiózłbym na to wszystko żołnierzy OT i niech chłopaki się szkolą na polu walki.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polska jest pod okupację

   Moczar (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   prymitywizm narzędziem kontroli umysłu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo