Wypadek Polskiego Busa w Nowej Dębie. 25 osób rannych

  Wypadek Polskiego Busa w Nowej Dębie. 25 osób rannych

  maf

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Autobus dziś rano jechał z Warszawy do Rzeszowa. Z nieustalonych na razie przyczyn, uderzył w latarnię i przewrócił się.

  AKTUALIZACJA GODZ. 14.20
  Ruch na drodze odbywa się już bez utrudnień.

  AKTUALIZACJA GODZ. 12.54
  Do wypadku doszło przed godz. 6 na ul. Bieszczadzkiej w Nowej Dębie. Wbrew wcześniejszym informacjom, najpoważniej ranna została 10-letnia dziewczynka którą helikopterem przetransportowano do szpitala w Rzeszowie. W sumie do szpitali trafiło 38 osób. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.

  AKTUALIZACJA GODZ. 10.39
  Autobusem podróżowały 83 osoby. 29 zostało rannych i trafiło do szpitali, 7 z nich odniosło poważniejsze obrażenia. Śmigłowcem do szpitala został przetransportowany 10-letni chłopiec, pasażer autobusu, którego obrażenia są najpoważniejsze. 58-letni kierowca autobusu był trzeźwy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do południa.

  12 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Dziennika Łódzkiego

  Jak informuje policja, do zdarzenia doszło przed godz. 6 w Nowej Dębie. Autokar linii Polski Bus jechał z Warszawy do Rzeszowa. Z nieustalonych na razie

  Wypadek Polskiego Busa w Nowej Dębie [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Link do głównego zdjęcia

  ©Marcin Radzimowski  AKTUALIZACJA GODZ. 9.29
  Jak dowiedzieliśmy się w Polskim Busie, z Rzeszowa do Nowej Dęby pojechał autobus zastępczy. Z uwagi na zablokowaną drogę, czeka na pasażerów przy ul. Strażackiej.  AKTUALIZACJA GODZ. 8.56
  Jednym z pasażerów autobusu był pan Paweł z Rzeszowa.

  - Nie wiem co działo się tuż przed zdarzeniem, spałem i obudził mnie dopiero ogromny wstrząs i huk. Autobus przewrócił się na prawy bok, na skutek czego zablokowane zostały drzwi. Z tego powodu akcja wydobywania pasażerów z pojazdu trwała ok. 2 godzin. Ci, którym nic się nie stało obdzwaniają rodzinę i znajomych, sam czekam na żonę - relacjonuje.

  AKTUALIZACJA GODZ. 8.11
  Zakończyła się akcja wydobywania pasażerów z pojazdu. Jedna osoba została helikopterem przetransportowana do szpitala.

  AKTUALIZACJA GODZ. 7.49
  Jak informuje policja, autobus uderzył w latarnię. 7 osób ma poważniejsze obrażenia.

  Zorganizowano objazdy: do Warszawy - w Majdanie Królewskim drogą 872 w kierunku na Hutę Komorowską, w stronę Rzeszowa - ul. Sikorskiego w Nowej Dębie, prowadzącą do Majdanu Królewskiego.

  AKTUALIZACJA GODZ. 7.41
  Jak informuje policja, do zdarzenia doszło przed godz. 6 w Nowej Dębie. Autokar linii Polski Bus jechał z Warszawy do Rzeszowa. Z nieustalonych na razie przyczyn, pojazd uderzył w przydrożny słup, odbił się od niego i przewrócił na bok. Kierowca był trzeźwy.

  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że autobusem jechało ok. 80 pasażerów, 25 osób zostało rannych, z czego 5 osób poważniej. W akcji ratowniczej bierze udział śmigłowiec. Policja kieruje na objazdy, utrudnienia potrwają ok. 2-3 godzin.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama