Serwis narciarski Serwis narciarski
  Tłumy na XVI Śląskiej Giełdzie Zimowej w Katowicach...

  Tłumy na XVI Śląskiej Giełdzie Zimowej w Katowicach [ZDJĘCIA+WIDEO]

  JP

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  XVI Śląska Giełda Zimowa w Katowicach - 7 stycznia
  1/38
  przejdź do galerii

  XVI Śląska Giełda Zimowa w Katowicach - 7 stycznia ©Jolanta Pierończyk

  Śląska Giełda Zimowa przy Ceglanej w Katowicach istnieje już 16. sezon, co weekend od 5 listopada do 26 marca, w każdą sobotę i niedzielę, w godz. 8-14, zarówno na zewnątrz, jak i w hali. Wstęp 5 zł.
  XVI Śląska Giełda Zimowa przy Ceglanej w Katowicach. Pierwszy styczniowy weekend. W sobotę o godz. 8 giełda rozpoczęła się przy ponaddwudziestostopniowym mrozie, a mimo to tłumy były ogromne.

  - Tylu klientów już dawno nie było - mówi jeden ze sprzedawców butów narciarskich.

  - Pan jest debiutującym narciarzem? To te narty byłyby bardzo dobre - mówi inny do klienta.

  Wszędzie przeceny.
  Narty, które kosztowały 1399 zł można kupić za 1150 zł; te, które do niedawna kosztowały 1664 zł, teraz kosztują 1399 zł. te za 2299 zł kosztują teraz 1960 zł. Ale jedna z par - za 2399 zł - utrzymała swoją cenę.  Buty też po obniżonej cenie - za 499 zł (100 zł mniej niż wcześniej), 599 zł (ponad 100 zł taniej). Niektórych promocja nie objęła - buty za prawie 1300 zł nie zmieniły ceny.

  Kijki można kupić po 40 zł, rękawice - w promocyjnej cenie - po 39 zł, do wyboru.

  Śląska Giełda Zimowa jest największą i najstarszą, a zarazem jedyną giełdą sportowego sprzętu zimowego na Śląsku. Klienci wracają tu wielokrotnie, wielu - regularnie co roku, często, by oddać sprzęt, z którego dziecko wyrosło i nabyć nowy. Jutro, w niedzielę, jest kolejna szansa.  Warunki narciarskie i pogoda w woj. śląskim: Baba Korbielów, SON Szczyrk, Złoty Groń, Zwardoń Ski, Cieńków Wisła, Czantoria Ustroń, Góra Żar, COS Skrzyczne, Stok Wisła, Skolnity Wisła, Ski Siglany, Mała Czantoria Ustroń, Stary Groń Brenna, Nowa Osada Wisła, Klepki Wisła Malinka


  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Uhumm

  Ten (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Takiego naciągania i windowania cen nie uświadczysz nigdzie. Wybierz się na giełdę na bank zrobisz z siebie frajera


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mateusz

  Naciaganie (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Mało powiedziane kask za 170 zł kogo teraz stać w tych czasach na kask za 170 zł o kurde masakra a ceny jak z kosmosu a ludzie głupi to lecą go 400 zł chyba plus 500 dostał nie wypowiadam sie juz...rozwiń całość

  Mało powiedziane kask za 170 zł kogo teraz stać w tych czasach na kask za 170 zł o kurde masakra a ceny jak z kosmosu a ludzie głupi to lecą go 400 zł chyba plus 500 dostał nie wypowiadam sie juz ale ludzie nie dajcie sie nabierac na jakies targi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Narty za granicą