Noc Muzeów 2014 w Łodzi [CAŁY PROGRAM]
M1 – linia tramwajowa. Częstotliwość: co 15 minut
Przebieg trasy: PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Piotrkowska, Żwirki, Kościuszki, Zachodnia, Legionów – PLAC WOLNOŚCI / PLAC WOLNOŚCI – Legionów, Zachodnia, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowska – PLAC NIEPODLEGŁOŚCI
Tramwaje zatrzymywać się będą na wszystkich istniejących przystankach tramwajowych na trasie.
M2 – linia tramwajowa. Częstotliwość: co 30 minut
Przebieg trasy: ZAJEZDNIA BRUS – Konstantynowska, Legionów, Zielona, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, plac Wolności, Legionów, Konstantynowska – ZAJEZDNIA BRUS
Tramwaje zatrzymywać się będą na wszystkich istniejących przystankach tramwajowych na trasie. Zawracanie na trójkącie torowym zajezdni Brus.
M3 – linia autobusowa. Częstotliwość: co 15 minut
Przebieg trasy: PLAC WOLNOŚCI – Legionów, Gdańska, Zielona, Narutowicza, Sienkiewicza, Nawrot, Kilińskiego, Piłsudskiego, Przędzalniana, Tymienieckiego, Piotrkowska, Skorupki, Wólczańska, Radwańska, Politechniki, Rembielińskiego, Inżynierska, Radwańska, Wólczańska, Skorupki, św. Stanisława Kostki, Tymienieckiego, Przędzalniana, Tuwima, Struga, Łąkowa, Kopernika, Gdańska, Legionów – PLAC WOLNOŚCI
Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich istniejących przystankach autobusowych dziennych na trasie oraz dodatkowych:
1. Legionów / Zachodnia – przystanek tramwajowy
2. Legionów / Gdańska – przystanek tramwajowy
3. Gdańska / 1-go Maja – przystanek tramwajowy
4. Gdańska / Zielona – przystanek tramwajowy
5. Zielona / Kościuszki – przystanek tramwajowy
6. Zielona / Piotrkowska – przystanek nocny
7. Skorupki / Piotrkowska – przystanek tymczasowy, obok katedry
8. Tymienieckiego / Sienkiewicza – przystanek tymczasowy
9. Kopernika / Żeromskiego – przystanek tramwajowy
10. Gdańska / Skłodowskiej-Curie – przystanek tramwajowy
11. Gdańska / Zielona – przystanek tramwajowy
12. Gdańska / 1-go Maja – przystanek tramwajowy
13. Gdańska / Legionów – przystanek tramwajowy
14. Legionów / Zachodnia – przystanek tramwajowy
M4 – linia autobusowa. Częstotliwość: co 30 minut
Przebieg trasy: PLAC WOLNOŚCI – Nowomiejska, Północna, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Strykowska, Inflancka, Łagiewnicka, Sowińskiego, plac Pamięci Narodowej, Zgierska, Zachodnia, Legionów – PLAC WOLNOŚCI
Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich istniejących przystankach autobusowych dziennych na trasie oraz dodatkowych:
1. Północna / Kilińskiego – przystanek nocny
2. Sowińskiego / plac Pamięci Narodowej – przystanek tymczasowy obok Muzeum Tradycji Niepodległościowych
M5 – linia tramwajowa. Kursuje od 19.00 do 1.00
Przebieg trasy: HELENÓWEK – Zgierska – Zachodnia – Legionów – Cmentarna – Srebrzyńska - KOZINY- Srebrzyńska - Cmentarna - Legionów - Zachodnia - Zgierska - HELENÓWEK
Tramwaj Radia Łódź. Kursuje od 16.00 do 1.00
Przebieg trasy: RADIOSTACJA - Narutowicza - Zielona - Kościuszki - Żwirki - Wigury - Piotrkowska - Plac Niepodległości – Piotrkowska – Wigury –Żwirki – Kościuszki – Zielona – Narutowicza – RADIOSTACJA
Tramwaje zatrzymywać się będą na wszystkich istniejących przystankach tramwajowych na trasie.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?