Ulica Traktorowa na odcinku od ul. Judyma do ul. Łanowej stanie się ulicą jednokierunkową i będzie przejezdna wyłącznie w kierunku północnym (w stronę ul. Aleksandrowskiej).
Kierowcy, którzy skręcą w Traktorową z ul. Aleksandrowskiej, dojadą tylko do ul. Grabieniec. Następnie objazd poprowadzi ich ulicami Kaczeńcową oraz Judyma. Ulica Judyma stanie się jednokierunkowa. Auta osobowe i autobusy będą jeździły po niej tylko z zachodu na wschód (w stronę ul. Traktorowej).
Od soboty nieprzejezdny będzie także odcinek Rojnej od Traktorowej do Kaczeńcowej, który jest ostatnim etapem remontu Rojnej.
W związku z przebudową skrzyżowania, zmieniły się trasy ośmiu linii autobusowych:
Linia 76:
- KUSOCIŃSKIEGO - Kusocińskiego, Popiełuszki, Maratońska, Retkińska, Krzemieniecka, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, św. Teresy, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz).
- SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, św. Teresy, Kaczeńcowa, Judyma, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Krzemieniecka, Retkińska, Maratońska, Popiełuszki, Kusocińskiego – KUSOCIŃSKIEGO.
Linia 78:
- PL. WOLNOŚCI - Legionów, Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska - TARGOWY RYNEK (ALEKSANDRÓW).
- TARGOWY RYNEK (ALEKSANDRÓW) - Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Kaczeńcowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Legionów – PL. WOLNOŚCI.
Linia 78A:
- PL. WOLNOŚCI - Legionów, Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, Rojna – ROJNA.
- ROJNA – Rojna, Kaczeńcowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Legionów – PL. WOLNOŚCI.
Linia 83:
- WYDAWNICZA - Tuwima, Struga, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Unii Lubelskiej, Borowa, Siewna, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (CMENTARZ).
- SZCZECIŃSKA (CMENTARZ) - Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Kaczeńcowa, Judyma, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Solec, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima – WYDAWNICZA.
Linia 84: powrót na stałą trasę
Linia 96:
- JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, Rojna – ROJNA.
- ROJNA - Rojna, Kaczeńcowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Próchnika, Rewolucji 1905r., Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW.
Linia N1 (od nocy 19/20 czerwca):
- ANDRESPOL - (w oznaczonych kursach: JANÓW) – Rokicińska, Augustów, Służbowa, Dworzec Łódź Widzew, Maszynowa, Puszkina, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Lutomierska, Klonowa, Limanowskiego, Włókniarzy, Wielkopolska, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, Rojna – ROJNA (w oznaczonych kursach Szczecińska, Aleksandrowska, Wojska Polskiego – ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI).
- ROJNA - (w oznaczonych kursach ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – Wojska Polskiego, Aleksandrowska, Szczecińska) – Rojna, Kaczeńcowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, Wielkopolska, Włókniarzy, Limanowskiego, Klonowa, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Puszkina, rondo Sybiraków gdzie zawraca, Puszkina, Maszynowa, Dworzec Łódź Widzew, Służbowa, Augustów, Rokicińska, (w oznaczonych kursach: JANÓW) – ANDRESPOL.
Linia N3 (od nocy 19/20 czerwca):
- DUBOIS – Dubois, (w oznaczonych kursach Pabianicka – CHOCIANOWICE - IKEA – Pabianicka), Pabianicka, Starorudzka, Demokratyczna, Paradna, Matek Polskich, Paradna, Rzgowska, Broniewskiego, (w oznaczonych kursach: Tatrzańska, Dąbrowskiego), Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Drewnowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Rąbieńska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Kaczeńcowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska – SZCZECIŃSKA (CMENTARZ).
- SZCZECIŃSKA (CMENTARZ) – Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Kaczeńcowa, Judyma, Traktorowa, Rąbieńska, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Drewnowska, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Kilińskiego, (w oznaczonych kursach: Dąbrowskiego, Tatrzańska), Broniewskiego, Rzgowska, Paradna, Matek Polskich, Paradna, Ekonomiczna, Starorudzka, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka (w oznaczonych kursach Pabianicka – CHOCIANOWICE - IKEA – Pabianicka), Dubois – DUBOIS.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?