Pewna wygrana siatkarek Grot Budowlanych. Kibice kupują efektowny kalendarz pięknych dziewcząt

Siatkarki Grot Budowlanych umocniły się w pierwszej piątce Tauron Ligi. W 13 kolejce odniosły ósme zwycięstwo.

Podopieczne trenera Macieja Biernata zdecydowanie pokonały UNI Opole 3:0. Tylko w drugim secie trwała wyrównana walka do końca. Mecz trwał 88 minut. MVP została libero Justyna Łysiak.

Grot Budowlani Łódź - UNI Opole 3:0 (25:18, 26:24, 25:20)
Grot Budowlani: Ewa Wilińska 5, Mackenzie May 13, Marta Pol 9, Ana Bjelica 12, Andrea Mitrović 10, Małgorzata Lisiak 10, Justyna Łysiak (l) oraz Martyna Łazowska, Weronika Sobiczewska. Trener: Maciej Biernat.

Przed meczem rozpoczęła się sprzedaż stacjonarna kalendarzy z pięknymi zdjęciami uroczych siatkarek Grot Budowlanych. Dodatkowo wszyscy, którzy zakupili kalendarze, mogli zebrać osobiście autografy od naszych zawodniczek po zakończeniu spotkania.
To jest piętnaste wydanie kalendarzy z wizerunkiem siatkarek Grot Budowlanych Łódź. Po raz kolejny kibice niebiesko-biało-czerwonych będą mogli zobaczyć w innej odsłonie swoje ulubione zawodniczki.
Autor zdjęć: Robert Przybysz
Stylizacja: Anna Lach

Od 2 stycznia sprzedaż kalendarzy prowadzona będzie w biurze klubu w Sport Arenie, w dni powszednie, od 10:00 do 14:00, telefon: 782 997 053.
Sprzedaż wysyłkowa. Koszt: 20 zł
Zamówienia: e-mail na adres: [email protected]