PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:2. Zwycięstwo po ciężkiej walce

Trener Mieszko Gogol ekspresyjnie pokazuje, jak siatkarze PGE Skry Bełchatów mają walczyć Przemek Świderski
W drugiej kolejce PlusLigi siatkarze PGE Skry Bełchatów we własnej hali podejmowali GKS Katowice.

W pierwszym secie lepsi byli katowiczanie, którzy pokonali w premierze Resovię 3:2. Wygrali seta z PGE Skrą w Bełchatowie 25:19.

Drugi set po ciężkiej walce należał do gospodarzy. Podopieczni trenera Mieszko Gogola wygrali 26:24.

Trzeciego seta także wygrali katowiczanie 25:22, ale w czwartym znów bełchatowianie byli górą - 25:19. A zatem rozstrzygnie tie-break. Na przewagi piątego seta wygrała PGE Skra.

PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:2 (19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)
PGE Skra: Grzegorz Łomacz, Milad Ebadipour, Karol Kłos, Mariusz Wlazły, Artur Szalpuk, Jakub Kochanowski, Kacper Piehcocki (l) oraz Kamil Droszyński, Dusan Petković, Milan Katić. Trener: Mieszko Gogol.

Bełchatowski klub po raz kolejny w ciekawy sposób wychodzi naprzeciw przedsiębiorstwom, które chciałyby włączyć się we wspieranie dziewięciokrotnego mistrza Polski, a tym samym realizować własne cele biznesowe. Służyć ma temu dedykowany projekt Klubu Biznesu, który niesie dla partnerów wiele korzyści.

- Nasza inicjatywa ma jednak przede wszystkim na celu zrzeszenie firm, które chcą nawiązać kontakty biznesowe z innymi przedsiębiorcami oraz osobami poruszającymi się w ich środowisku. Nasz plan jest taki, by w oparciu o markę PGE Skry podmioty mogły rozwijać swoją działalność gospodarczą i budować sieć swoich kontaktów przy sportowej atmosferze podczas widowisk organizowanych przez nasz klub - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Kolejny mecz siatkarze PGE Skry Bełchatów rozegrają już w sobotę 2 listopada o 17.30 z drużyną Cuprum Lubin.