Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku klas IV-VIII
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Anna Błaszkiewicz
Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Lututowie, Lututów
652głosy -
Klaudia Rogowska
Szkoła Mistrzów Kokoro-Szkoła Podstawowa, Łódź
644głosy -
Konrad Skorzycki
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Żelechlinek
610głosów -
Aneta Owczarek
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego, Kurowice
511głosów -
Edyta Rembowska
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego, Janiszewice
493głosy -
Justyna Miszczak
Szkoła Podstawowa, Czestków B
386głosów -
Lucyna Barańska
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach, Gorzkowice
363głosy -
Zbigniew Antosiak
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka, Topola Królewska
110głosów -
Katarzyna Kuras
Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym, Bąków Górny
56głosów -
Izabela Jafra
Szkoła Podstawowa w Kaszewie, Kaszew
40głosów -
Dorota Bartczak
Szkoła Podstawowa nr 5, Zgierz
35głosów -
Małgorzata Kozłowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza, Wieluń
34głosy -
Edyta Wolska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8, Radomsko
14głosów -
Dorota Orłowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, Skierniewice
10głosów -
Lucyna Lewera
Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego, Biała
6głosów -
Anna Wylezińska
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Kowiesy
5głosów -
Marta Rogalska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Piotrków Trybunalski
2głosy -
Paula Socha
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej, Biała Rawska
1głos -
Beata Sztorc
Szkoła Podstawowa im. Alfonsa Brandta, Kurnos Drugi
— -
Paulina Sądej
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza, Kutno
— -
Barbara Kantor
Szkoła Podstawowa im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie, Żarnów
— -
Monika Treichel
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej, Pabianice
—