Nowoczesna przygotowała "wyprawkę" dla Bartłomieja...

  Nowoczesna przygotowała "wyprawkę" dla Bartłomieja Misiewicza. Happening przed MON [VIDEO]

  Leszek Rudziński (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Nowoczesna wraz ze swoją młodzieżówką przygotowała "wyprawkę" dla rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomieja Misiewicza. Zaprezentowała ją we wtorek przed siedzibą MON.
  Poseł Adam Szłapka podkreślał, że Bartłomiej Misiewicz to osoba, która ma „przemożny wpływ na Ministerstwo Obrony Narodowej” i nawet Jarosław Kaczyński nie jest w stanie go odwołać. - Zachowanie Misiewicza ociera się o groteskę. Sprawa jest jednak poważna (…) Nie możemy zapominać o tym, że to nie Bartłomiej Misiewicz jest ministrem obrony narodowej, ale Antoni Macierewicz. Podsumowując półtora roku jego działalności możemy powiedzieć o masowych odejściach generałów i pułkowników z armii - mówił poseł.

  BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ULUBIEŃCEM INTERNAUTÓW. ZOBACZ MEMY  Zaznaczył, że od czasu objęcia rządu przez PiS nasza wiarygodność w oczach zagranicznych partnerów została znacznie obniżona. - Przypomnę tylko o nocnym wejściu do kontrwywiadu NATO, które było bardzo źle odebrane przez naszych partnerów; o absurdalnych wypowiedziach ministra, które nas dyskredytują, o mistralach za dolara, o zlikwidowaniu przetargu na śmigłowce wielozadaniowe, a z drugiej strony kupienie 30 limuzyn - każda za milion złotych - z których dwie już zostały rozbite – wymieniał poseł.

  Polityk zasugerował, że MON „wysuwa na pierwszy plan Bartłomieja Misiewicza, aby zatuszować swoje wpadki”. - Chcemy zaapelować do Jarosława Kaczyńskiego, żeby się nie bał i odwołał Bartłomieja Misiewicza – mówił.

  CZYTAJ TEŻ | POSEŁ NOWOCZESNEJ CHCE WIEDZIEĆ, CZYM BARTŁOMIEJ MISIEWICZ PRZYJECHAŁ DO KLUBU WOW. JEST WNIOSEK DO PROKURATURY


  Adam Kądziela, przewodniczący Forum Młodych Nowoczesna przestawił „wyprawkę” dla rzecznika MON, składającą się z różnych akcesoriów. Wśród nich znalazły się m.in. puchar „za zasługi dla obronności kraju i walkę z dezinformacją”, „prywatną armię Misiewicza” - plastikowe żołnierzyki, resoraki nawiązujące do „braku komfortu jazdy w rządowej Skodzie”, „Konstytucję Rzeczpospolitej Polskiej” dla osoby studiującej „normalne prawo” oraz „zestaw imprezowicza”. - Gdyby na urlopie było mu przykro mamy dla niego zdjęcie salutującego żołnierza, aby pamiętał, jak ważną osobą był da polskiej armii Bartłomiej Misiewicz, że aż żołnierze musieli mu salutować - mówił.

  Komentarze (7)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hapening

  Jola (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  Jaka partia, taki hapening. Dno. Ci ludzie nie mają nic do zaoferowania Polakom.Ciekawe kiedy Rychu zabierze na wycieczkę tę pyskatą w okularach. Zasłużyła sobie...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nowoczesna

  Maly (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  Nowoczesna to porazka zreszta sondaze pokazuja , i tylko kwicza i kwicza a gdzie jakies konkrety???? No gdzie ??? Infantylna partia

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wojsko

  haydfeld (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8

  Jak to możliwe że nasze wojsko ma problem z salutowaniem przed misiewiczem a przed kanclerz merkel nie. Nie mogłem uwierzyć w to co słyszę. Czołem dla kanclerz niemiec? Przecież wojsko powinno...rozwiń całość

  Jak to możliwe że nasze wojsko ma problem z salutowaniem przed misiewiczem a przed kanclerz merkel nie. Nie mogłem uwierzyć w to co słyszę. Czołem dla kanclerz niemiec? Przecież wojsko powinno salutować tylko przed przełożonymi. Wstyd! Kto tego nie rozumie, współczuję.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bxbxbbx

  Gx (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 8

  Nowotworowa, partia ktora ma najblizej do cyrku. Nie zajmuja sie sprawami Polakow, nie probuja ulatwiac obywatelom zycia, zajmują się bzdetami i tematami zastępczymi, marzy im sie wladza i pelno...rozwiń całość

  Nowotworowa, partia ktora ma najblizej do cyrku. Nie zajmuja sie sprawami Polakow, nie probuja ulatwiac obywatelom zycia, zajmują się bzdetami i tematami zastępczymi, marzy im sie wladza i pelno maja tam niemiecko brzmiacych nazwisk. Zbieranina randomów bez przyszłości, gdybyśmy mieli monarchię to byli by błaznami.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Breaking News: (...) Symboliczne! Schetyna i Kosiniak-Kamysz w niemieckiej ambasadzie

  - spotkanie prowadzi kanclerz Merkel (...) (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  Pozostałe skróty z sieci:
  (...) Z informacji WP wynika, że jednym z głównych tematów Kaczyńskiego i Merkel ma być współpraca obronna
  w Europie... Pomysł opiera się o francuskie siły nuklearne....rozwiń całość

  Pozostałe skróty z sieci:
  (...) Z informacji WP wynika, że jednym z głównych tematów Kaczyńskiego i Merkel ma być współpraca obronna
  w Europie... Pomysł opiera się o francuskie siły nuklearne. Idee rozszerzenia ochrony nuklearnej na inne kraje UE były zgłaszane już wcześniej przez polityków i ekspertów po obu stronach Renu.(...) Drugi pomysł to stworzenie ambitnego programu wspólnych inwestycji obronnych, jak DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności), to amerykańska agencja zajmująca się innowacjami.(...)
  (...) Według informacji WP, podczas rozmowy Kaczyński zwróci Merkel uwagę na nieuczciwy i zbyt ostry jego zdaniem sposób, w jaki rząd PiS jest traktowany przez niemiecką prasę. Doradcy prezesa odradzali mu podejmowanie tego tematu, zwracając uwagę że kanclerz Niemiec nie ma bezpośredniego wpływu na to, co piszą niemiecka prasa, lecz szef partii rządzącej pozostał nieugięty.... Jak powiedział w wywiadzie dla „Do Rzeczy”: Twierdzenie, że niemiecki rząd nie ma żadnego wpływu na media, jest (…) twierdzeniem oderwanym od rzeczywistości. (...)

  (...) Rafał Bochenek, Rzecznik rządu po spotkaniu Szydło-Merkel: Chcemy pomagać migrantom. Przekazaliśmy na to miliony złotych... Dla nas jako Polaków najważniejsze jest to, że Unia zaczęła zmieniać optykę i zaczyna patrzeć na to w taki sposób jak my mówiliśmy, jak mówiła pani premier. Byliśmy za to krytykowani przez PO i PSL (...)
  (...) Ten rok jest gorącym okresem w polityce niem. Dla nas dobrym wyborem, który będzie dobrą osobą z polskiego punktu widzenia będzie pani kanclerz Merkel, ale będzie to suwerenna decyzja niemieckiego społeczeństwa. (...)
  (...) Donald Tusk ogłosił, że będzie walczył o ponowny wybór na stanowisko szefa RE... Jest to przewodniczący, który firmuje największe kryzysy w historii Unii Europejskiej... Pani kanclerz zapytała czy mamy już przygotowane stanowisko jeśli chodzi o kandydaturę pana Tuska. Pani premier odpowiedziała, że jeszcze nie (...) Całość w sieci!
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Opozycja ?

  lump (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 5

  Za pieniądze podatnika performerska partia z nieustającym hahappeningiem. Niedługo zaczną latać z fajfusami (panie ciągle szukają pochwy).

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Młodzi komsomolcy z nowoczesnej niechaj

  kupią 100 szt prezerwatyw dla Rubikonia i wibrator (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 7

  dla jego laluni.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo