Robert Górski: Serial "Ucho prezesa” ociepla wizerunek...

  Robert Górski: Serial "Ucho prezesa” ociepla wizerunek Kaczyńskiego

  Martyna Chmielewska (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Robert Górski: Serial "Ucho prezesa” ociepla wizerunek Kaczyńskiego
  Robert Górski, jeden z twórców kabaretowego serialu "Ucho prezesa" podczas piątkowej, porannej rozmowy z Robertem Mazurkiem w RMF FM przyznał, że w ociepla wizerunek prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, choć nie było to jego intencją. - Chciałem dokuczyć - wyjaśnia.
  Robert Górski: Serial "Ucho prezesa” ociepla wizerunek Kaczyńskiego
  Robert Górski zgodził się w rozmowie z Robertem Mazurkiem, że serial "Ucho prezesa” przedstawia Jarosława Kaczyńskiego jako typa macho, faceta, który rzeczywiście rządzi. - Chyba wszyscy się z tym zgadzają i chyba tutaj nie ma sporu - tłumaczył. - W serialu ocieplam wizerunek prezesa - dodał.

  Ucho Prezesa | Odcinek 1. i 2. | Odcinek 3.  Górski wyjaśnił, iż "Ucho prezesa” nie jest serialem dokumentalnym, ale filmem. Zdaniem twórcy kabaretu Kaczyński na pewno nie jest psychoanalitykiem. - Jest samotny, otoczony ludźmi, z którymi nie może sobie porozmawiać, bo pozbył się - na własne życzenie - ludzi, którzy dorównywali mu jakoś intelektualnie. Teraz otacza się ludźmi, którzy nie wiedzą, że Katarzyna to caryca Rosji – powiedział.

  Ucho prezesa | Odcinek 4.
  Z kolei na pytanie Mazurka, jaki jest Donald Tusk i czy otacza się intelektualistami, odpowiedział wymijająco, że każdy z rządzących w końcu zostaje sam, gdyż musi chcąc, nie chcąc wyciąć tych, którzy mu zagrażają.

  WYWIAD | ROBERT GÓRSKI: CHCIAŁEM BYĆ PIŁKARZEM, A ZOSTAŁEM PREMIEREM


  Twórca kabaretu „Ucho prezesa” wyjaśnił, iż trudniej jest parodiować Tuska, ponieważ, jak dodał, "trzeba to "r" jakoś tam zachować - nie jestem takim zdolnym parodystą”. Wyjaśnił, że w pewnym stopniu łatwiej jest przedstawić Kaczyńskiego niż Tuska, ponieważ wolniej mówi.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo