Przebieg linii 91, 91A,91B: - z Rokicińskiej do skrzyżowania Rokicińska - Malownicza bez zmian, a następnie ulicami: Rokicińską, Gajcego i dalej właściwą trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach. Obowiązują stałe przystanki autobusowe po trasie objazdu oraz dodatkowo przystanki tymczasowe:
- Gajcego - Rataja w obu kier.
- Gajcego 63a kier. płn
- Gajcego 172 kier. płd
- Gajcego - Rokicińska kier. płn
Z kolei zawieszone zostaną przystanki: Malownicza 15, Malownicza 18, Malownicza 27, Malownicza 29, Rataja 2 w obu kierunkach oraz Rataja 27 również w obu kierunkach.
Przebieg linii autobusowych w trakcie prac na ul. Biegunowej:
linia 74 - z Wydawniczej do skrzyżowania Unii Lubelskiej - Srebrzyńska bez zmian, a następnie ulicami: Unii Lubelskiej, Borową, Siewną, Krakowską i dalej właściwą trasą.
linia 83 - ze Sczecińskiej do skrzyżowania Biegunowa - Srebrzyńska bez zmian, a następnie ulicami: Srebrzyńską, Unii Lubelskiej Krakowską i dalej właściwą trasą.
linia 97 - z Dworca Łódź Kaliska do skrzyżowania Unii Lubelskiej - Srebrzyńska bez zmian, a następnie ulicami: Unii Lubelskiej, Borową, Siewną, Krakowską (w prawo), Biegunową i dalej właściwą trasą.
Linia N3 - z Dubois do skrzyżowania Drewnowska - Unii Lubelskiej bez zmian, a następnie ulicami: Unii Lubelskiej (w prawo), Borową, Siewną, Krakowską i dalej właściwą trasą.
Zmiany tras obowiązują w podanych kierunkach. Zawieszone zostaną przystanki: Unii Lubelskiej - Praussa, Unii Lubelskiej - Srebrzyńska, Srebrzyńska - Unii Lubelskiej, Srebrzyńska - Jarzynowa, Srebrzyńska - Solec, Solec - Cmentarz "Mania", Solec - Borowa.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?