RKS Radomsko - Unia Skierniewice 1:1. RKS wciąż czeka na ligowe zwycięstwo. Zobacz ZDJĘCIA z meczu

mk, pj
W niedzielne popołudnie (23 sierpnia) na stadionie przy ul. Brzeźnickiej w Radomsku rozegrano mecz trzeciej kolejki III ligi. Drużyna RKS Radomsko zmierzyła się z Unią Skierniewice.

III liga. Mecz RKS Radomsko - Unia Skierniewice 1:1

Nie udało się zainkasować kompletu punktów zespołowi RKS Radomsko w spotkaniu ligowym z Unią Skierniewice. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Piłkarze RKS z mocnym postanowieniem wygranej przystąpili do ligowego meczu z Unią Skierniewice. Niedawno oba zespoły spotkały się w meczu Pucharu Polski. RKS wygrał wówczas 2:1. W zespole trenera Dominika Bednarczyka zagrał jednak nieuprawniony zawodnik. Skończyło się więc walkowerem dla zespołu ze Skierniewic.

RKS szybko objął prowadzenie. W 20. minucie gola zdobył Daniel Kraska. RKS nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia. W 32. minucie goście wyrównali po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Pawła Czarneckiego.

Po zmianie stron kibice bramek już nie obejrzeli i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

W najbliższej kolejce ligowej RKS zagra w Kutnie z miejscowym KS.