Siatkarki ŁKS Łódź mają nowego trenera

Dariusz Piekarczyk
Maciej Bartodziejski był wcześniej związany z PGE Skrą Bełchatów
Maciej Bartodziejski był wcześniej związany z PGE Skrą Bełchatów Dariusz Śmigielski
Michał Cichy i Krzysztof Psiurski nie są już trenerami siatkarek ŁKS Łódź, które wprowadzili do I ligi. Ich miejsce zajął Maciej Bartodziejski.

Maciej Bartodziejski doskonale znany jest kibicom siatkówki nie tylko naszego regionu. Ostatnio był w sztabie szkoleniowym PGE Skry Bełchatów, gdzie pełnił funkcję asystenta trenera Jacka Nawrockiego (2009 - 2013). Przyczynił się wówczas do zdobycia przez Skrę dwóch złotych medali mistrzostw Polski, jednego medalu srebrnego oraz dwukrotnego triumfu w Pucharze Polski. Zdobył też srebrny i brązowy medal Ligi Mistrzów. Jako zawodnik grał w bełchatowskim klubie oraz Siatkarzu Wieluń.

Dla Macieja Bartodziejskiego będzie to debiut w pracy szkoleniowej z żeńskim zespołem siatkówki. Dodajmy, że asystentem Macieja Bartodziejskiego został Michał Cichy.