Kolejny puchar w rękach PGE Skry

Drużyna Philippa Blaina jest w dobrej formie przed sezonem
Drużyna Philippa Blaina jest w dobrej formie przed sezonem Dariusz Śmigielski
PGE Skra Bełchatów pokonała 3:0 Łuczniczkę w Bydgoszczy i zdobyła Puchar Prezydenta tego miasta. To już kolejne turniejowe zwycięstwo PGE Skry.

Bełchatowianie w trakcie przygotowań do sezonu przywieźli do domu Puchar Prezydenta Krosna oraz Puchar Burmistrza Kobyłki. Wczoraj wygrali puchar w Bydgoszczy, a przed nimi jeszcze szansa na wygraną w turnieju „Giganci Siatkówki”.

PGE Skra blisko współpracuje z bydgoskim klubem, więc kolejny raz siatkarze z Bełchatowa przyjechali w trakcie przygotowań do sezonu. Wczoraj gracze obu drużyn spotkali się z kibicami w jednej z bydgoskich galerii, a wczoraj rozegrali mecz towarzyski. Przewaga PGE Skry była wyraźna, ale w pierwszym secie bydgoszczanie doprowadzili do gry na przewagi. W kolejnej partii bełchatowski zespół miał olbrzymią przewagę, a w ostatnim secie Łuczniczka dotrzymywała kroku PGE Skrze tylko do połowy.

Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (25:27, 13:25, 22:25)