Liga niemiecka. Bayern zremisował z Schalke. Gol i poprzeczka "Lewego" [WIDEO]

msz
Robert Lewandowski strzelił gola w pierwszej połowie meczu z Schalke
Robert Lewandowski strzelił gola w pierwszej połowie meczu z Schalke East News
Liga niemiecka. Bayern Monachium zremisował z Schalke Gelsenkirchen 1:1. Oba gole padły w pierwszej połowie, a autorem trafienia dla mistrzów Niemiec był Robert Lewandowski, który przed przerwą zdołał jeszcze obić poprzeczkę rywali. Zobacz obie sytuacje!

Bramka Roberta Lewandowskiego w meczu z Schalke:

GOL dla @fcbayernEN! A strzelcem... co za niespodzianka! @lewy_official! Mecz na żywo w Eurosporcie 2. #bundesligapic.twitter.com/LonBQJ6IsG

— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 4 lutego 2017

Poprzeczka po strzale "Lewego" w meczu z Schalke:

Co za mecz! Gol za gola, poprzeczka za poprzeczkę! Tym razem piłka prawie wpadła do siatki @s04_en po strzale @lewy_official! pic.twitter.com/iOgAWgXqjh

Materiał oryginalny: Liga niemiecka. Bayern zremisował z Schalke. Gol i poprzeczka "Lewego" [WIDEO] - Gol24