tj
Widzew gra dziś ze Stalą. Trzymamy kciuki za piłkarzy Widzewa
Widzew gra dziś ze Stalą. Trzymamy kciuki za piłkarzy Widzewa Polskapress
Stal zmiażdżyła Widzew. Łodzianie byli dziś statystami na tle bardzo dobrze grających piłkarzy Stali. Gospodarze w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła byli lepsi. W Widzewie czas na zimny prysznic. Z taką grą zamiast walczyć o awans, będzie trzeba uważać, by nie spaść z ligi.

WIDZEW ŁÓDŹ STAL STALOWA WOLA NA ŻYWO

WYNIK MECZU STAL WIDZEW 3:0

93' KONIEC MECZU STAL WIDZEW 3:0

92' Wynik bez zmian STAL WIDZEW 3:0
90' Sędzia dolicza 3 minuty.
89' Mroziński z dystansu... nad poprzeczką.
88' Profesorowie ze Stali ogrywają dziś łodzian...
86' O każdą piłkę piłkarze Stali walczą jak o życie. Podwajają, są wszędzie.
84' Strzał z dystansu i piłka obok słupka bramki Wolańskiego.
82' Wynik bez zmian, gra też. Stal w ataku, Widzew się broni.
79' Przykro się dziś ogląda piłkarzy Widzewa. Przegrywają wszystko, co można przegrać: dryblingi, start do piłki, są wolni i nie widać, by zostawiali serce na boisku.
77' Wolański broni, znów groźnie pod naszą bramką.
75' GOL dla Stali - po rykoszecie piłka od nóg Zielińskiego wpada do bramki. Widzew na kolanach. Widzew beznadziejny.
74' Pigel schodzi w jego miejsce Ameyaw
70' GOL dla Stali. Fatalny błąd, strata Paszlińskiego, kontra i pomocnik Stali pakuje piłkę obok Wolańskiego.
68' Demjan schodzi, w jego miejsce Mąka
Świderski zasłonięty, a miał 100 procentową okazję... 3 metry od bramki...
65' Zamiana w Widzewie Falon za Pauliusa**
"Widzew grać k... mać" - skandują kibice Widzewa
Widzew gra bardzo słabo. Stal jest zdecydowanie lepsza. Łodzianie muszą zmienić styl gry, muszą przyspieszyć.
Fatalne zachowanie obrońców Widzewa. Dadok całkowicie samotny w polu karnym, wyskoczył w powietrze i półwolejem umieścił piłkę obok bezradnego Wolańskiego.
62' GOL STAL zdobywa gola. Piękny strzał z powietrza. Wolański bezradny.
61' Stal miała znów świetną okazję, chyba murawa przeszkodziła napastnikowi gospodarzy, który nie trafił czysto w piłkę a miał przed sobą tylko Wolańskiego.
58' Walka w środku boiska.
Świderski za Zuziaka - pierwsza zmiana w Widzewie.
Niestety słabo wykonany rzut wolny przez Michalskiego. Strzał lekki po ziemi i obok bramki.
56' Teraz jest szansa dla łodzian. Rzut wolny z około 22 metrów...
54' Sporo strat ma dziś Widzew, sporo też jest niecelnych podań.
50' Świetna akcja Demjana, który zagrał "w ciemno" piłkę Michalskiemu, ten kropnął z pierwszej piłki, ale bramkarz Stali na posterunku. Brawo Widzewa, tak trzeba grac.
49' Bramkarz Stali od bramki - tempo meczu bardzo wolne. Słaby mecz, przynajmniej na razie, w wykonaniu Widzewa.
47' W Widzewie bez zmian w składzie.
Gramy w II połowie
45' Koniec pierwszej połowy. STAL WIDZEW 0:0

42' Wolny dla Stali... niebezpiecznie - rykoszet i piłka nad poprzeczką.
40' Wrzutka w pole karne Stali i strzał Michalskiego, ale zbyt lekki.
38' Piękny strzał Marka Zuziaka z około 25 metrów, ale również znakomita parada bramkarza.
36' Sporo walki w środku boiska. Widzew bez sytuacji bramkowych.
33' Widzew od rzutu wolnego w środkowej części boiska.
31' Stal w środku boiska. Dobre podanie i napastnik strzela obok "długiego" słupka.
Ostre wejście w nogi Demjana - rzut wolny dla Widzewa - około 35 metrów od bramki
30' Dobrze grają dziś piłkarze Stali, wygrywają pojedynki jeden na jednego z Widzewiakami.
27' Wynik meczu bez zmian Stal Widzew 0:0
24' Dobra wrzutka w pole karne, Michalski głową i mamy rzut rożny.
20' Po 20 minutach gry, zdecydowanie lepsza Stal. Widzew musi przyspieszyć i zacząć grać bardziej agresywnie.
19' Wolański ratuje Widzew przed utratą gola
17' Teraz powinna być bramka dla Widzewa, ale Michalski w sytuacji sam na sam przegrał z bramkarzem. Szkoda.
14' Wrzutka w pole karne, ale bramkarz Stali łapie piłkę
11' Widzew na razie bez bramkowej sytuacji. Łodzianie podchodzą w rejon pola karnego, ale niewiele z tego wynika.
7' Znów bardzo groźnie Stal, Widzew musi grać uważniej, ponieważ Stal miała już dwie niemal stuprocentowe okazje do zdobycia goli.
4' Bardzo groźna kontra Stali, na szczęście w porę wrócili obrońcy i zablokowali strzał z 8 metrów.
3' Widzew agresywnie, Michalski to dziś "fałszywa" 9. Gra blisko Demjana, ale nie jako napastnik.
1' GRAMY! Widzew na czerwono.
Głośny doping sporej grupy kibiców Widzewa. "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Widzewek gra..."
17.00 Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwile początek meczu.

Piłkarze kończą rozgrzewkę
Do meczu już tylko 15 minut.

SKŁADY NA MECZ
WIDZEW
P. Wolański - S. Kamiński, D. Paszliński, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, S. Paulius, M. Zuziak, K. Gutowski, R. Demjan
STAL
D. Frątczak - A. Waszkiewicz, K. Czajkowski, G. Janiszewski, B. Sobotka, P. Stelmach, R. Dadok, T. Żylyński, M. Trąbka, A. Dziubiński, M. Kitliński, Sz. Jopek

Dziś zapowiada się ciekawy mecz pomiędzy Widzewem i Stalą. Łodzianie po ostatnim występie przed własną publicznością, niestety w zremisowanym meczu, staną przed dosyć trudnym zadaniem. Stal to niewygodny przeciwnik i łodzianie muszą zagrać bardzo konsekwentnie, by myśleć o korzystnym wyniku.

Na kogo w ataku postawi trener Radosław Mroczkowski? Robert Demjan wydaje się być pewniakiem. Co będzie z Michałem Milerem, którego po ostatnim meczu trener mocno skrytykował?

Składy na mecz Widzew Stal - gdy tylko zostaną ogłoszone, niezwłocznie je podamy.

WIDZEW STAL ONLINE. WYNIK MECZU WIDZEW STAL

Materiał oryginalny: WIDZEW STAL na żywo. Mecz pomiędzy Widzewem i Stalą Stalowa Wola. Łodzianie na kolanach - Express Ilustrowany