(ww)
Polska Senegal 2:1

POLSKA SENEGAL RELACJA NA ŻYWO, STREAM, ONLINE. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ Z MECZU POLSKA SENEGAL 19.06.18

odśwież (wciśnij F5)

POLSKA

1

SENEGAL

2

KONIEC MECZU! Polska zagrała tragicznie. Wszyscy zawiedli, teraz czekamy nas mecz o wszystko z Kolumbią, która też dzisiaj przegrała z reprezentacją Japonii.

GRUPA HPunktyMecze
1. JAPONIA31
2. SENEGAL31
3. POLSKA01
4. KOLUMBIA01

94' Tragedia, Senegal przy piłce, Polacy zagrali dzisiaj tragicznie.
92' Teraz wolny dla Senegalu.
91' Mamy rzut rożny.
4 minuty doliczone!
90' Rzut rożny dla Senegalu. Faul na naszą korzyść. Zaczynamy akcję.
88' Polacy atakują!

86' GOOOOOOOOOL KRYCHOWIAK!!!

Krychowiak głową! Jeszcze jest nadzieja.

85' Rybus wydawało się fauluje w polu karnym ale sędzia nie dyktuje karnego dla Senegalu.
83' Przerwa w grze. Leży zawodnik Senegalu.
79' Rybus ładnie z lewej strony wrzucił, głową Kownacki ale bramkarz Senegalu łapie.
76' Kiepsko to wygląda, brak agresywności, Polacy zwolnili, Senegal dobrze w obronie.
73' Milik schodzi, gwizdy, na boisko Kownacki.
70' Milik marnuje okazję! Co on robi. Ładne podanie z prawej strony, dołożył nogę ale obok słupka.
67' Rzut rożny dla Polski. Gwizdy na trybunach, dośrodkowanie bardzo niecelne.
66' Polacy teraz w ataku pozycyjnym, ale nie ma strzałów.
61' GOL DLA SENEGALU! Co ci Polacy Robią. Kolejny prezent i mamy bramkę. Krychowiak tragicznie do bramkarza, Bednarek zachowywał się jakby był gdzie indziej i Niang wykorzystuje gapiostwo naszych piłkarzy.

59' Niang leży na boisku. Faulowany Krychowiak. Teraz na murawie trochę przepychanek.
56' Ładna wrzutka Rybusa na dalszy słupek, a tam marnuje Błaszczykowski, uderza ale nieczysto.
54' Polska gra lepiej, agresywniej, szybciej, Lewandowski bierze ciężar gry na siebie, ma udział w każdej akcji ofensywnej.
51' Ładny strzał Lewego ale bramkarz wybija na aut.
50' Lewandowski przy piłce!
49' Znakomite wyjście Lewandowskiego i faul przed pole, karnym Senegalu. Żółta kartka dla piłkarza w zielonym stroju. Mamy szansę na bezpośrednie uderzenie.
48' Ładne podanie prostopadłe w pole karne Senegalu ale Rybus na spalonym.
47' Bednarek ostro potraktowany, leży na boisku. Masażyści już na murawie.
46' Druga połowa! Zmiana w Polsce! Błaszczykowski schodzi, na boisku Bednarek.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Polska przegrywa z Senegalem. Czekamy na drugą połowę.

46' Doliczone dwie minuty, Senegal jednak wycofuje mądrze i kradnie cenne minuty.
45' Krychowiak fauluje. Będzie teraz groźnie pod naszą bramką.
43' Piszczek uderzony przez Nianga. Mamy rzut wolny.
40' Polacy teraz zagubieni na boisku. Senegal gra w piłkę, my stoimy. Nie jest dobrze.

38' GOL DLA SENEGALU!

Strzał zawodnika Senegalu i Thiago Cionek pakuje do swojej bramki piłkę, Mamy samobója! Masakra.

34' Akcja za akcją, Senegal wyszedł z kontrą i w ostatniej chwili Michał Pazdan wybija piłkę.
33' teraz mieliśmy dużo szczęścia, dośrodkowanie w pole karne Szczęsnego ale Mane na spalonym. Było groźnie. Słabe pierwsze minuty w wykonaniu Polaków.
31' Szybki Mane wyprowadził kontrę Senegalu ale znakomicie powstrzymany przez Krychowiaka!
28' Milik teraz zamiast wyprowadzić kontrę źle podaje i tracimy piłkę.
26' Grosicki faulowany w środkowej części boiska, Grosik się podniósł liczył na przywilej korzyści ale sędzia niepotrzebnie zatrzymał kontratak polaków.
Na trybunach "HEJ POLSKA GOL..."
23' Lewandowski z woleja ale minimalnie niecelnie.
22' Polacy teraz w ataku pozycyjnym, gramy bardzo uważnie w obronie.
20' Teraz ładna akcja Polaków zakończona strzałem zza pola karnego, głową jeszcze dobijał Błaszczykowski ale nad poprzeczką.
16' Wciąż 0:0. Mecz Polska Senegal Relacja na żywo.
8' Ciężko będzie w dzisiejszym meczu, Senegal gra dobrze z kontry.
1'**ZACZYNAMY! Polska Senegal mecz trwa! Do boju POLSKO!**

16:59 - Po hymnach. Za chwilę zaczynamy Relację na żywo Polska Senegal. Na trybunach głośne "POLSKA POLSKA..."

PIERWSZY HYMN POLSKI!

WYCHODZIMY NA MURAWĘ! Za chwilę hymny obu państw.

16:55 - Piłkarze Polski i Senegalu już w tunelu. Za chwilę wyjdą na murawę.
POLSKA SENEGAL NA ŻYWO - RELACJA
Godz. 16:50 - Dziesięć minut przed spotkaniem słychać doping polskich kibiców.

Piłkarze już zeszli do szatni. Za chwilę spotkanie Polska Senegal! Zapraszamy na RELACJĘ LIVE

Godz. 16:45 - Za 15 minut zaczynamy relację na żywo z meczu POLSKA - SENEGAL!

POLSKA - SENEGAL RELACJA NA ŻYWO
Godz. 16:30 - Polacy już na boisku! Wybiegli i trwa rozruch. Do boju!!!

POLSKA SENEGAL NA ŻYWO

Godz. 16:15 - Od godziny 15 można już wchodzić na stadion w Moskwie. Kibice z Polski też już powoli zapełniają trybuny. Na meczu Polska Senegal na żywo ma kibicować ponad 10 000 fanów z Polski.

Godz. 16 - Zakończył się pierwszy mecz w naszej grupie H.

2. POLSKA00
3. SENEGAL00

Godz. 15:51 - Oficjalny skład Reprezentacji Polski potwierdzony:

Godz. 15:45 - Japonia prowadzi! Wciąż trwa mecz Japonia Kolumbia, szczegóły KLIKNIJ TUTAJ.

MECZ POLSKA SENEGAL RELACJA NA ŻYWO - POCZĄTEK O GODZ. 17

Godz. 15:30 - Kibice zmierzają na stadion Spartaka. Jak piszą kibice Moskwa "jest nasza".

Godz. 15:25 - Mecz Polska Senegal sędziować będzie Nawaf Shukralla z Bahrajnu. Asystentami będą Bahrajńczyk Yaser Tulefat oraz Katarczyk Taleb Al-Marri, Sędzia techniczny to Abdulrahman Al-Jassim z Kataru.

Godz. 15 - Dwie godziny do meczu Polska Senegal. Za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania w naszej grupie H Japonia - Kolumbia. Po pierwszych 45 minutach remis 1:1. TUTAJ możesz śledzić relację na żywo z tego spotkania.

Godz. 14:50 - Gorąca atmosfera, Polscy kibice już czują powagę sytuacji. Na ulicach tłumy, śpiewy i pewność, że Polacy dzisiaj zwyciężą.
A tak nasi kibice rozgrzewają się przed meczem Polska Senegal.

Godz. 14:45 - Jest skład Polski na Senegal!