(ww)
BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI - ŁKS ŁÓDŹ 1:2

Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź na żywo relacja. Początek meczu o godz. 17.

odśwież (wciśnij F5)

Błękitni Stargard Szczeciński

1

ŁKS Łódź

2

KONIEC MECZU! ŁKS nie zagrał dobrze ale w tej sytuacji liczą się trzy punkty, które bardzo przybliżają łodzian do awansu do I ligi. Trzy punkty jadą do Łodzi!!!

95' Rzut rożny dla Błękitnych. Łuczak faulowany, teraz będzie długo leżał, nie jednak podniósł go kapitan gospodarzy.
93' Teraz Wolski na spalonym. Przy piłce Błękitni.
Żółta kartka dla Kołby za opóźnianie gry.
91' Rzut wolny dla Błękitnych, dośrodkowanie ale niecelnie i od bramki Michał Kołba.
Sędzia przedłuża mecz o... 7 minut!

90' GOOOOOOOOOOOOOL KUJAWA!!!!!!

Znakomicie zachował się Kujawa i ŁKS jest już bardzo, bardzo blisko awansu do I ligi! Brawo ŁKS!!!
89' Zdunek dośrodkowuje ale ŁKS przejął piłkę i łodzianie wyszli z kontrą, Zagdański zagrywa w pole karne ale bramkarz Błękitnych na posterunku.
87' Kołba teraz ratuje ŁKS po błędzie obrońców i wybija piłkę na aut.
85' ŁKS wygląda bardziej świeżo, Błękitni fizycznie wyglądają coraz gorzej, łodzianie powinni ich teraz przycisnąć.
83' Kocot faulowany na środku boiska, żółta kartka dla Mosiejki.
82' Kujawa za Radionowa.
81' Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. ŁKS zacznie od autu.
79' Znów Łuczak z dystansu ale niecelnie.
76' Łuczak dośrodkowuje i prawie bezpośrednio wpadłaby piłka do bramki. Minimalnie obok słupka.
74' Zmiana u gospodarzy: Skórecki schodzi, a za niego Zdunek.
72' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS i Prawucki uderza głową na szczęście niecelnie.
70' Rzut rożny dla Stargardu. Dośrodkowanie ale Widejko wybija.
69' Brutalny fragment gry. Sędzia pozwala na bardzo wiele.
66' Łuczak dośrodkowuje, Bielak strzela ale z pustej bramki wybija obrońca ze Stargardu. Nie ma bramki.
65' Wolski faulowany. Rzut wolny dla łódzkich piłkarzy.
64' Zmiana w Błękitnych, Prabucki na boisku.
63' Dośrodkowanie ale nic z tego ale ŁKS wciąż przy piłce.
62' Mamy rzut rożny. Będzie szansa, Widejko będzie wrzucał.
60' Dośrodkowanie, Radionow uderza z woleja ale nad bramką. Ładne uderzenie łódzkiego napastnika.
59' Łuczak faulowany. Kolejny rzut wolny dla ŁKS.
58' Teraz ŁKS dla odmiany ma rzut wolny. Widejko w pole karne, Łuczak strzela ale baaaardzo daleko od bramki.
57' Kostyrka fauluje i będzie teraz groźnie pod bramką ŁKS.
55' Zagdański przelobował bramkarza i nie trafił do pustej bramki! Ależ zmarnowana sytuacja!
53' Jednak Rozmus wraca na boisko.

52' GOOOOOOOOOOOOL!!! Maksymilian Rozwandowicz!!!!!!!

49' Rzut karny dla ŁKS! Rozmus faulowany! Nosze ba boisku. Kamil chyba opuści boisko.
47' Rzut wolny dla ŁKS. Widejko dośrodkowuje, Łuczak przewracając się chciał uderzyć na bramkę ale nie trafia w piłkę.
Zmiany w ŁKS: Zagdański za Gamrota i za Pyrdoła Kostyrka
46' Błękitni - ŁKS 1:0. Zaczynamy II połowę.

KONIEC I POŁOWY! ŁKS przegrywa z Błękitnymi jedną bramką. Łodzianie zagrali fatalną pierwszą połowę. Liczymy, że po przerwie wyjdzie zupełnie inny zespół.

44' ŁKS ma rzut rożny. Może uda się odwrócić losy meczu. Piłka trafia w poprzeczkę! Radionow jeszcze przejął piłkę ale za chwilę ją stracił. Trener Robaszek ze spuszczoną głową patrzy na nieporadną grę łodzian.
43' Kolejna dobra akcja Błękitnych, ale wybijamy, ŁKS w jedenastu na swojej połowie rozpaczliwie się broni.
41' Próba strzału na bramkę ŁKS ale bardzo niecelna.
39' Kocot dośrodkowuje w pole karne ale tam, ani Radionow ani Łuczak do piłki nie dochodzą. Bardzo przeciętny występ tych dwóch zawodników.
36' Pyrdoł zagrywa wzdłuż bramki rywala ale zbyt czytelnie. Radionow teraz fauluje w polu karnym. Łodzianie graja dziś bardzo powolnie.
32' Wolski teraz ratuje drużynę przed utratą kolejnego gola. Łodzianie grają teraz bardzo nerwowo.

30' GOL dla gospodarzy! Po błędzie Rozmusa napastnik Błękitnych strzela bramkę. Patryk Skórecki strzelcem

29' Radionow teraz fauluje w polu karnym Błękitnych. Dzisiaj Jewgen przegrywa wszystkie pojedynki z obrońcami gospodarzy.
26' Wolski dostał piłkę, był zaskoczony podaniem, próbował uderzyć ale bardzo ślamazarnie.
25' Teraz Pyrdoł w kolejnej próbie strzału ale Piotrek ma chyba dzisiaj rozregulowany celownik.
24' Radionow faulowany w środku pola. ŁKS można powiedzieć, że atakuje tylko jednym napastnikiem, łodzianie nie kwapią się z wyjściem do przodu, póki do grają bardzo asekuracyjnie.
22' Kocot uderza z dystansu, piłka z kozłem ale bramkarz gospodarzy łapie.
20' Rozmus ucierpiał w starciu. Miejmy nadzieję, że to nic groźnego.
18' ŁKS teraz częściej przy piłce ale brakuje strzałów.
SMUTNA INFORMACJA: Dzisiaj w wieku 62 lat zmarł Grzegorz Klejman, były sponsor piłkarskiej drużyny ŁKS
14' Ładna akcja ŁKS ale Łuczak przyłapany na spalonym.
12' Strzał napastnika gospodarzy ale sędzia pokazuje spalonego. Zbyt łatwo dochodzą do strzału zawodnicy ze Stargardu.
10' Pyrdoł uderza z 16 metra ale nie trafił w bramkę. Siła dobra ale z celnością gorzej.
9' Widejko wrzuca ale Błękitni wybijają.
8' Rzut wolny dla ŁKS, Będzie wrzutka w pole karne.
7' Łuczak lobuje bramkarza ale nie trafia w pustą bramkę! Była znakomita okazja na bramkę.
6' ŁKS ma rzut rożny, wrzutka w pole karne wrzutka ale bramkarz gospodarzy łapie.
4' Więcek znów strzela i Kołba z trudem ratuje ŁKS przed utratą bramki.
4' Maciej Wiącek dośrodkowuje ale wybijamy, początek należy do Błękitnych.
3' Pierwsza akcja gospodarzy, prostopadłe podanie w pole karne ŁKS, silny strzał i futbolówka mija minimalnie poprzeczkę. Kołba rozpocznie od bramki.
2' Dziś z powodu żółtych kartek nie mogą wystąpić Bryła, Juraszek i Guzik.
1' Mecz Błękitni - ŁKS rozpoczęty, zapraszamy na relację na żywo!

16:59 - Jesteśmy na stadionie przy Ceglanej 1.

Skład ŁKS:

Kołba - Widejko, Bielak, Rozwandowicz, Rozmus - Gamrot, Kocot - Wolski, Łuczak, Pyrdoł - Radionow
Rezerwowi: Kazimierczak, Margol, Zagdański, Kostyrka, Pyciak, Koprowski, Kujawa

Godz. 16 - Za godzinę rozpoczynamy relację ze stadionu przy ul. Ceglanej 1. Zapraszamy, Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź relacja LIVE.

Dziś ŁKS gra z Błękitnymi. Do końca sezonu pozostały już tylko cztery kolejki. Łodzianie są bardzo blisko osiągnięcia celu jakim jest upragniony awans do I ligi. Trzymamy kciuki za dzisiejszy wynik i zapraszamy na relację na żywo.