Mecz ŁKS - Wisła Puławy [RELACJA, ZDJĘCIA]

Aktualizacja:

1/17
    przejdź do galerii
    7 października po godzinie 15 przy al. Unii doszło do spotkania grup ŁKS i Wisły Puławy.
    Z kilkuminutowym opóźnieniem rozpoczął się dziś (7 października) mecz ŁKS-u i Wisły Puławy. przy al. Unii zgromadziło się około 2500 kibiców. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:0. w 65 minucie meczu Smektała, piłkarz Wisły kończy mecz z czerwoną kartką. 10 minut później szansy na gola nie wykorzystuje drużyna ŁKS, z 11 metra pudłuje Burkhardt. W 80 minucie Rozwandowicz strzela celnie - ŁKS prowadzi 1:0. Podczas meczu nie padła kolejna bramka. Łodzianie wygrali 1:0.

SKŁAD ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, K. Rozmus, P. Pyrdoł, M. Gamrot, P. Kocot, D. Guzik, B. Widejko, J. Radionow