Terminarz siatkarskich mistrzostw Europy

    Terminarz siatkarskich mistrzostw Europy

    Tomasz Dębek

    Polska

    Aktualizacja:

    Polska

    Wierzymy w Polaków!

    Wierzymy w Polaków! ©Bartek Syta

    .
    Wierzymy w Polaków!

    Wierzymy w Polaków! ©Bartek Syta

    Grupa A

    Finlandia - Estonia (24.08, godz. 17.30, Ergo Arena - Gdańsk/Sopot, transmisja Polsat Sport News);

    Polska - Serbia (24.08, 20.30, PGE Narodowy - Warszawa, Polsat Sport, Polsat);

    Serbia - Estonia (26.08, godz. 17.30, Ergo Arena, Polsat Sport News);

    Polska - Finlandia (26.08, 20.30, Ergo Arena, Polsat Sport, Polsat);

    Finlandia - Serbia (28.08, godz. 17.30, Ergo Arena, Polsat Sport News);

    Polska - Estonia (28.08, 20.30, Ergo Arena, Polsat Sport, Polsat).

    Grupa B

    Słowacja - Czechy (25.08, godz. 17.30, Azoty Arena - Szczecin, Polsat Sport Extra);

    Niemcy - Włochy (25.08, 20.30, Azoty Arena, Polsat Sport Extra);

    Włochy - Słowacja (27.08, godz. 17.30, Azoty Arena, Polsat Sport);

    Niemcy - Czechy (27.08, 20.30, Azoty Arena, Polsat Sport);

    Słowacja - Niemcy (28.08, godz. 17.30, Azoty Arena, Polsat Sport Fight);
    Czechy - Włochy (28.08, 20.30, Azoty Arena, Polsat Sport News).

    Grupa C

    Bułgaria - Rosja (24.08, godz. 17.30, Tauron Arena - Kraków, Polsat Sport Extra);

    Słowenia - Hiszpania (24.08, 20.30, Tauron Arena, Polsat Sport Extra);

    Rosja - Słowenia (26.08, godz. 17.30, Tauron Arena, Polsat Sport Extra);

    Bułgaria - Hiszpania (26.08, 20.30, Tauron Arena, Polsat Sport Extra);

    Słowenia - Bułgaria (28.08, godz. 17.30, Tauron Arena, Super Polsat);

    Hiszpania - Rosja (28.08, 20.30, Tauron Arena, Super Polsat).

    Grupa D

    Holandia - Turcja (25.08, godz. 17.30, Spodek - Katowice, Polsat Sport);

    Belgia - Francja (25.08, 20.30, Spodek, Polsat Sport);

    Belgia - Turcja (27.08, godz. 17.30, Spodek, Polsat Sport Extra);

    Francja - Holandia (27.08, 20.30, Spodek, Polsat Sport Extra);

    Holandia - Belgia (28.08, godz. 17.30, Spodek, Polsat Sport Extra);

    Turcja - Francja (28.08, 20.30, Spodek, Polsat Sport Extra).

    Baraże o 1/4 finału

    2 zespół grupy a - 3 zespół grupy c (30.08, Tauron Arena);

    2 zespół grupy c - 3 zespół grupy a (30.08, Tauron Arena);

    2 zespół grupy b - 3 zespół grupy d (30.08, Spodek);

    2 zespół grupy d - 3 zespół grupy b (30.08, Spodek).

    Ćwierćfinały

    mecz 29: 1 zespół grupy a - 2c/3a (31.08, Tauron Arena);

    mecz 30: 1 zespół grupy b - 2d/3b (31.08, Spodek);

    mecz 31: 1 zespół grupy c - 2a/3c (31.08, Tauron Arena);

    mecz 32: 1 zespół grupy d - 2b/3d (31.08, Spodek).

    Półfinały

    zwycięzca meczu 29 - zwycięzca meczu 30 (2.09, Tauron Arena);

    zwycięzca meczu 31 - zwycięzca meczu 32 (2.09, Tauron Arena);

    Finał i mecz o 3. miejsce

    (3.09, Tauron Arena).

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Polecamy

      Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

      Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

      Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

      Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

      Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

      Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

      Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

      Okna dachowe i rolety zasilane słońcem