Stal - Widzew. Rywal Widzewa ma wicekróla, a nie strzelił gola od 302 minut

Piłka nożna. W sobotę o godz. 15 Widzew zagra ze Stalą w Mielcu, która od dawna nie strzeliła gola w ekstraklasie.

10 marca Stal pokonała w Mielcu Ruch 3:1, a gole zdobyli: Ilja Szkurin (11), Matthew Guillaumier (29, 58). Później drużyna trenera Kamila Kieresia zatraciła gdzieś skuteczność, choć ma w składzie wicekróla tabeli strzelców Białorusina Ilję Szkurina. 15 marca: Zagłębie Lubin - Stal 0:0, 1 kwietnia: Stal - Lech 0:0, 6 kwietnia: Korona - Stal 1:0. Seria bez gola mielczan wynosi już 302 minuty. Miejmy nadzieję, że Rafał Gikiewicz dołoży cegiełkę, czyli 90 minut, do tej serii bez gola.

Departament Logistyki Rozgrywek podał szczegółowy terminarz 32. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Z Zagłębiem Lubin Widzew zagra w niedzielę, 12 maja. Mecz ma się rozpocząć o godzinie 15:00. Transmisja na kanale Canal+ Sport 3 oraz w aplikacji Canal+ Online.

Terminarz najbliższych meczów Widzewa: 28. kolejka: Stal Mielec - Widzew Łódź, sobota, 13 kwietnia, godz. 15:00, 29. kolejka: Ruch Chorzów - Widzew Łódź, sobota, 20 kwietnia, godz. 17:30, 30. kolejka: Widzew Łódź - Raków Częstochowa, sobota, 27 kwietnia, godz. 20:00, 31. kolejka: Warta Poznań - Widzew Łódź, niedziela, 5 maja, godz. 12:30, 32. kolejka: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin, niedziela, 12 maja, godz. 15:00