Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zadaniem dla OSP jest nagranie krótkiego filmu nawiązującego do hasła: „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”.  W etapie wojewódzkim, który potrwa od 15 czerwca do 20 lipca 2017 za 5 najlepszych prac nagrodą będą torby medyczne z wyposażeniem ratunkowym.

 

Drugi etap - ogólnopolski - (jego termin to 2-10.08.2017 r.) to konkurencja pomiędzy najciekawszymi nagraniami spośród nadesłąnych.

Nagrodą główną będzie piła spalinowa. Zwycięży materiał z największą liczbą polubień na Facebooku, gdzie organizatorzy zamieszczą materiały wideo. Gotowe nagrania można przesyłać do Oddziałów Regionalnych ARiMR między 15.06 a 20.07.

 

Film może trwać od 60 do 120 sekund i ma promować bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.  Powinien zawierać informacje o jego twórcach i zamieszone wyraźne logo ARiMR w dowolnej formie. Technika nagrywania filmu jest dowolna, a każdy uczestnik konkursu może zgłosić 1 film. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 sierpnia. Regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie Agencji: www.arimr.gov.pl