Łamiesz bariery, przełamujesz stereotypy, zatrudniasz osoby niepełnosprawne. Dbasz o poprawę zdrowia swoich pracowników, prowadzisz działania edukacyjne, aktywności prozdrowotne. Tworzysz przestrzeń przyjazną dla osób niepełnosprawnych. Jesteś dziennikarzem otwartym na potrzeby osób niepełnosprawnych?

Zapewne takie działania i Ty wprowadziłeś w swojej firmie. Pochwal się nimi i znajdź się w grupie wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze 2017.

Chcesz zostać Lodołamaczem 2017? Już tylko kilka dni zostało aby wysłać zgłoszenie do konkursu.

Lodołamacze 2017. Zgłoś pracodawców wrażliwych społecznie!

Pierwsze próby przebijania się przez lody obojętności rozpoczęliśmy w 2006 powołując konkurs Lodołamacze. W tym roku już XII edycja konkursu. Lodołamacze różnią się wielkością i konstrukcją, zależnie od tego, czy operują w portach, na otwartym morzu, czy w rejonach polarnych.

Ale mają jeden cel – rozkruszyć lód. Ty też łam lody obojętności – startuj w Konkursie Lodołamacze!

Ostateczny termin zgłoszeń upływa 21 sierpnia. Udział w konkursie i Gali jest bezpłatny. Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na zdobycie prestiżowego tytułu Lodołamacza? Wejdź na stronę www.lodolamacze.info.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres lodolamacze@popon.pl.

Zwycięzcy otrzymają prestiżowe wyróżnienie oraz możliwość zaprezentowania się podczas Gali Lodołamacze – 27 września w Zamku Królewskim w Warszawie.

Lodołamacze 2015. Te kujawsko-pomorskie firmy doceniają niepełnosprawnych pracowników [foto i wideo]