Błaszkowskie Noce - najważniejsze wydarzenie lokalne

  Błaszkowskie Noce - najważniejsze wydarzenie lokalne

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Błaszkowskie Noce to najważniejsze wydarzenie promocyjne gminy Błaszki.
  Błaszkowskie Noce - najważniejsze wydarzenie lokalne
  1/6
  przejdź do galerii
  Impreza ma charakter swojskiej biesiady, której towarzyszy muzyka grana przez kapele podwórkowe i zaproszonych artystów. Jarmark Błaszkowski i miejscowe smaki przyciągają tłumy smakoszy.

  Wyróżnikiem biesiady jest „Strefa niskich cen”, gdzie przygotowanych przysmaków można skosztować za symboliczną złotówkę. Sute jadło przygotowują lokalne stowarzyszenia, koła gospodyń oraz partnerzy.

  Finałem biesiady jest ogłoszenie wyników konkursu na nalewkę z runa leśnego, przygotowywaną specjalnie na to święto. Do interaktywnej zabawy zapraszają: alchemik, kowal, szlachta oraz rycerze. Alejki parku na placu Niepodległości wypełnia gwar mieszkańców i gości, dla których organizowane są wycieczki „Szlakiem dworków szlacheckich” i rajd turystyczny.

  Dla najmłodszych uczestników atrakcją jest „Kraina dzieci”, w której mogą zamienić się w artystów czy wynalazców. Dla miłośników ekstremalnych wyzwań niezapomnianą atrakcją jest „Nocny Armagedon” - ekstremalny, nocny bieg przełajowego z wymagającymi przeszkodami. Całość uzupełnia plener malarski i warsztaty artystyczne.

  Błaszkowskie Noce to swojska atmosfera, dobra zabawa i wspólne rodzinne biesiadowanie przyciągające mieszkańców i gości. Corocznie o odpowiednią oprawę i zabawę stara się dyrektor Błaszkowskich Nocy - Jacek Walczak. Więcej informacji na stronie
  www.blaszkowskienoce.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama