Sukcesy uczniów Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edukacja i sport

Piłkarze ręczni MSMS "Edukacja i Sport" zdobyli tytuł Mistrza Województwa w Licealiadzie
Sportowcy - uczniowie Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego odnoszą sukcesy na wielu arenach.

Informuje Izabella Rześniowiecka-Walter:

Sukces odnieśli nasi judocy, którzy wzięli udział w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek U-21 w Oleśnicy. Zawodnicy zdobyli trzy medale, dwa miejsca punktowane i co najważniejsze - pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej oraz punktowej w kategorii mężczyzn dla naszego Partnera - Klubu Gwardia Łódź.
I m-ce Witek Szulha 60 kg
I m-ce Iwan Terechow 81 kg
II m-ce Daniel Kulinicz 60 kg
V m-ce Eugeniusz Tarasenko 66 kg
VII m-ce Grzegorz Rymkiewicz 73 kg
Uczniowie trenujący judo wyjechali na Mistrzostwa Polski. Trzymamy za nich mocno kciuki.

Koszykarki ŁKS MSMS wygrały kolejny mecz w ramach rozgrywek II ligi. Dziewczyny pokonały drużynę AZS UMCS 56:42.

Zwycięstwem zakończył się również poniedziałkowy mecz piłkarzy ręcznych w rozgrywkach kategorii Junior. UKS MSMS VICTORIA ŁÓDŹ pokonał MKS PIOTRKOWIANIN I PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 36:24.

Wczoraj z kolei Szczypiorniści MSMS "Edukacja i Sport" zdobyli tytuł Mistrza Województwa w Licealiadzie.

Na brawa zasługują też bokserzy UKS VICTORIA ŁÓDŹ, którzy z XIV INTERNATIONAL BOXING TOURNAMENT im. Aleksa Piotrowskiego w Szczecinie wrócili z bardzo dobrymi wynikami. W turnieju wzięło udział 26 klubów m.in. z Polski, Niemiec i Ukrainy. Naszą sekcję reprezentowało pięciu pięściarzy, którzy wywalczyli:
ZŁOTO
Maksymilian Szwed
Mikołaj Dmytruk

SREBRO
Elwir Karimov
Olek Kuczeruk

W MSMS "Edukacja i Sport" prowadzimy również klasy taneczne. I tak Zuzanna Tkaczyk podczas XXII Łódzkich Konfrontacji Tanecznych, gdzie co roku spotykają się najlepsze zespoły oraz soliści z naszego miasta, została doceniona przez jury i zdobyła 3 miejsce w kategorii 16 + taniec współczesny. Zuzia trenuje pod okiem trenerów Klubu sportowego Ad Astra, który jest partnerem naszej szkoły.

Z brązowymi medalami wróciły też nasze badmintonistki. Zosia Bobrowa i Lidia Figiel stanęły na podium w II Grand Prix, który odbył się w Zatoce Sportu.