Szymon Jaśkowiak zdobył złoty medal i tytuł mistrza Polski MMA

Szymon Jaśkowiak. Debiut w MUAYTHAI-KNOCKOUT  ART
Szymon Jaśkowiak. Debiut w MUAYTHAI-KNOCKOUT ART
Na Warszawskim Bemowie odbyły się III Mistrzostwa Polski MMA

Po finałowej pięknej walce Szymon Jaśkowiak zdobył złoty medal i tytuł mistrza Polski w kategorii kadet do 62 kg. Ciężkie treningi pod czujnym okiem trenera Barta Kurczewskiego i Ariela Lityńskiego z Klubu w Zgierzu odniosły spodziewany efekt.
Fantastyczna była organizacja i wysoki poziom zawodników - ocenia Agnieszka Wilk.
Dwa tygodnie temu na ALMMA 211 Puławy Szymon Jaśkowiak w kategorii kadet do 61 kg zajął pierwsze miejsce.
Ciekawostką jest to, że Szymon Jaśkowiak 19 marca 2022 roku zadebiutował w Amatorskiej lidze Muaythai - Knockout Art. W Łowiczu po dwóch walkach zajął pierwsze miejsce w kategorii junior młodszy. Do zawodów został przygotowany przez Roberta Karpińskiego ze szkoły Wariorr.
- Ogromny talent Szymona połączony z pasją przynosi efekty Nasz mistrz może liczyć na ogromne wsparcia taty Tomka Jaśkowiaka - dodaje Agnieszka Wilk. - Na co dzień Szymon jest absolwentem SMS LO im . M . Kopernika w Aleksandrowie łódzkim .

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?