TERMALICA - WIDZEW wyniki meczu. Zmiana lidera w I lidze

(pas, ww)
Dziś Widzew rozegra mecz z Termalicą Nieciecza. To ważne i trudne spotkanie rozpocznie się o godz. 17:40. Poniżej relacja na żywo z meczu Termalica - Widzew Łódź

TERMALICA NIECIECZA WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

TERMALICA NIECIECZA2
WIDZEW ŁÓDŹ0

Koniec meczu - Zwycięstwo Termaliki. Czołówka I ligi to za wysokie progi na widzewskie nogi.

89 min - gol dla Termaliki! Zeman idealnie dograł piłkę do Misaka, a ten szczupakiem zdobywa drugiego gola
83 min - Kun za Michalskiego
79 min - po składnej akcji strzał Stefanika obok słupka
77 min - Czubak za Prochownika
76 min - strzela Nowak, broni rywal. Łodzianie chcą karnego, niesłusznie

71 min - w miesjce najlepszego do przerwy Radwańskiego wchodzi Misak
69 min - Fundambu zminia niewidocznego Muchę
65 min - Tanżyna ujrzał żółtą kartkę
64 min - Trener Dobi ma pretensje do swoich graczy, że źle ustawiają się na boisku
62 min - po kontrze zza pola karnego strzelał Radwański - nad poprzeczkę
60 min - trzy w ciągu pięciu minut faule Robaka
54 min - Termalika się zacięła, Widzew w ofensywie. Niestety, Michalski na spalonym. Potem jeszcze da spalone łodzian
52 min - strzał Robaka z pięciu metrów głową nad poprzeczkę, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Podobnie postąpił przy następnej akcji napastnika
50 min - przewaga Widzewa. Strzał Poczobuta nad poprzeczkę
49 min - Widzew próbuje grać pressingiem pod polem karnym rywali
46 min - zaczynamy drugą połowę. Widzew bez zmian
Koniec pierwszej połowy - Widzew tylko statystował przy profesorskiej grze rywali. Może się cieszyć, że stracił tylko jednego gola, w czym zasługa Mleczki. Termalika 71 procent posiadania piłki
43 min - po znakomitej akcji i wycofanej piłce Stefanik strzelał z 14 metrów pod poprzeczkę. Bardzo dobrze interweniował Mleczko
41 min - Żyra ujrzał żółtą kartkę po faulu na Możdżeniu
40 min - Kosakiewicz w ostatniej chwili zatrzymał znakomite podanie Radwańskiego w polu karnym
38 min - bardzo dobre piąstkokowanie Mleczki po centrze Gergla
38 min - niemrarwa gra łodzian, przewaga gaospodarzy
32 min - kompletnie nieudane dośrodkowanie Stępińskiego
28 min - bardzo aktywny Radwański centruje w ręce Mleczki
25 min - po prostopadłym podaniu Radwańskigo, w sytuacji sam na sam znalazł się Śpiewak, ale przegrał pojedynek z Mleczką

24 min - sukces, przez trzy minuty łodzianie byli na przedpolu rywala
23 min - po rzucie rożnym słaby strzał Możdżenia obok słupka
22 min - w odpowiedzi zablokowny strzał Prochownika
21 min - Wlazło strzela zza pola karnego nad poprzeczkę, po składnej akcji gospodarzy
19 min - Termalika - 78 procent czasu w posiadaniu piłki. Widzew na razie nie istnieje
17 min - zamieszanie w polu karnym łodzian. Piłka po podaniiu Gergela nie trafiła jednak do Żyry. W kolejnej akcji ratuje łodzian swoją inteerwencją Nowak
16 min - niestety, Widzew nie jest w stanie skonstruować składnej akcji
9 min - bramka dla Termaliki i to kogo... Radwańskiego! Stracił futbolówkę Robak, nie zatrzymał akcji rywali Poczobut. Piłkę dostał Radwański, strzałem z zza pola karnego w długi róg pokonał Mleczkę
4 min - Termalika atakuje, Widzew czujny w obronie
1 min - Michalski odebrał piłkę, zacentrował, ale futbolówka nie trafiła do Prochownika
1 min Łodzianie na żółto - czarno, pomarańczowa Termalika. Sędziuje Grzegorz Kawałko. Zaczął Widzew
Godz. 17.38 Widzew się dociera. Zaczyna rozmieć filozofię trenera. Gra coraz łepiej, jest niebezpieczny w ataku - trener Termaliki Mariusz Lewandowski

Godz. 17.35 Trener Enkleid Dobi przekonywał w klubowym radiu Widzew.FM, że jego zespół przystąpi do spotkania w bojowych nastrojach. - Każdy wie co ma robić. Szanujemy rywala, ale nie obawiamy się go. Chcemy grać w piłkę. Do zakończenia rundy pozostało jeszcze pięć spotkań i wierzę, że zbliżymy się do czołówki – powiedział Albańczyk.

Godz. 17.30 Piłkarze Widzewa i Termaliki mierzyli się ze sobą w ligowej batalii dwa razy, też na poziomie I ligi. Jest idealny remis. 14.09.2014, Termalica Nieciecza – Widzew Łódź 2:1 (Biskup x2 – Kozłowski). 11.04.2015, Widzew Łódź – Termalica Nieciecza 2:1 (Zgarda, Rybicki – Sołdecki)

Godz. 17.26 Z widzewiakami będzie walczył były widzewiak - Adam Radwański. który znalazł się w wyjściowej jedenastce Termaliki. - Jest dobrze przygotowany fizycznie, chociaż początkowo miał problemy z adaptacją w zespole. Obecnie jest pełnoprawnym członkiem drużyny i mogę na niego liczyć - tak o Radwańskim mówił na antenie radia Widzew.FM trenr Termaliki Mariusz Lewandowski. Były pomocnik Widzewa wystąpił dotąd w 8 ligowych meczach zespołu z Niecieczy, w tym w 3 ostatnich od pierwszej minuty. Piłkarz przyznaje, że mecz z Widzewem będzie dla niego wyjątkowy i szczególny
Godz. 17.21 3, 2, 2, 2, 3 - to liczba goli strzelanych przez zespół Bruk-Bet Termaliki w pięciu ostatnich meczach w Fortuna 1 Lidze. Jak widać, dobrze spisującą się ostatnio defensywę Widzewa czeka poważny egzamin

Godz.17.17 Widzew wygrał tylko jeden mecz wyjazdowy, który odbył się w... Łodzi - z GKS Jastrzębie 1:0, po golu Mateusza Możdżenia
Godz.17.13 Widzew jest niepokonany od pięciu spotkań, zaliczając dwie wygrane i trzy remisy
Godz. 16:55 - Skład gospodarzy. W pierwszym zestawieniu Adam Radwański.
Termalica: nLoska – Wasielewski, De Amo Perez, Putiwcew, Grabowski – Stefanik, Wlazło, Radwański, Żyra – Gergel, Śpiewak
Rezerwowi: Pawelski – Czarnowski, Jovanović, Misak, Grzybek, Snopczyński, Bezpalec, Hubinek, Zeman

Godz. 16:45 - W takim składzie zagra Widzew Łódź...
Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Stępiński – Michalski, Mucha, Poczobut, Możdżeń, Prochownik – Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Grudniewski, Rudol, Pięczek, Mąka, Kun, Ojamaa, Fundambu, Czubak

Godz. 16:30 - Poniżej aktualna tabela I ligi...