T-Mobile Ekstraklasa: Cracovia Kraków - PGE GKS Bełchatów [RELACJA NA ŻYWO]

Trener Marek Zub stoi przed bardzo trudnym zadaniem, by utrzymać PGE GKS Bełchatów. W kontekście zwycięstwa Ruchu Chorzów w Kielcach z Koroną jego zespół musi pokonać w niedzielę na wyjeździe Cracovię Dariusz Śmigielski
Jedenaście dni temu piłkarze PGE GKS przegrali w Krakowie z Cracovią 1:3. W niedzielę (10 maja) na porażkę z tym samym rywalem pozwolić sobie nie mogą

KLIKNIJ NA WYNIK BY PRZEJŚĆ DO RELACJI MINUTA PO MINUCIE

Trener Marek Zub czas między zakończeniem fazy zasadniczej, a rozpoczęciem rundy finałowej poświęcił na skonsolidowanie zespołu przed decydującą walką o utrzymanie. W niedzielę wieczorem okaże się, czy mu się to udało.

Tak się złożyło, że bełchatowianie rundę zasadniczą kończyli w tym samym miejscu, w którym rozpoczną zasadniczą, czyli na stadionie Cracovii. Jedenaście dni temu, choć prowadzili do przerwy 1:0, ulegli 1:3. Taki sam wynik w niedzielę sprawi, że w utrzymanie bełchatowskiej drużyny chyba nikt już nie będzie wierzył.

Ciekawe, czy Zub zdecyduje się na zmiany w składzie, bo do tej pory właściwie odstawił na boczny tor jednego z najlepiej wyszkolonych piłkarzy tej drużyny Kamila Wacławczyka. Na ławce siedzi też Łukasz Wroński, który zasługuję na szansę gry od pierwszej minuty.

Mecz rozpocznie się o godz. 18. Pokaże go telewizja Canal+ Sport.