TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów 3:0 (2:0) [ZDJĘCIA]

Kacper Krzeczewski
TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów 3:0 (2:0)
TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów 3:0 (2:0) Kacper Krzeczewski
W niedzielę o godzinie 12:00, w meczu 7.kolejki I grupy łódzkiej B-Klasy, TMRF Widzew podejmował na bocznym boisku przy al. Piłsudskiego zespół z dołu tabeli - rezerwy LKS-u Rosanów.

Po efektownym zwycięstwie z Sazanem Pęczniew w pierwszy weekend października, wydawało się, że starcie z czerwoną latarnią ligi może zakończyć się dwucyfrowym wynikiem. Goście jednak zmobilizowali się na ten mecz i postawili łodzianom trudne warunki.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy wykorzystali nieporozumienie przyjezdnych i już w 3. minucie wyszli na prowadzenie. Do 30. minuty gra toczyła się przede wszystkim w środku pola, a optyczną przewagę mieli piłkarze Widzewa, którzy nie potrafili jej jednak wykorzystać. W 33. minucie gola na 2:0 zdobył Mateusz Kurak. W tej sytuacji słabo zachował się bramkarz drużyny z Rosanowa, który pozwolił się pokonać strzałem w krótki róg.

W drugiej części spotkania goście kilkakrotnie próbowali zaskoczyć Wojdę uderzeniami z dystansu, jednak żaden ze strzałów nie znalazł drogi do siatki. W dniu dzisiejszym gospodarzom gra wyraźnie się nie układała, a mimo to w końcówce zdobyli jeszcze jednego gola - w zamieszaniu w polu karnym przyjezdnych najlepiej zachował się Ślaski. W doliczonym czasie goście mieli znakomitą okazję do zmniejszenia rozmiarów porażki, jednak Wojdę przed utratą bramki uratowała poprzeczka i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0.

TMRF Widzew Łódź 3:0 (2:0) LKS II Rosanów