To Walentynki, a nie Mikołajki. Prezenty siatkarek Grot Budowlanych. Zdjęcia

Siatkarki Grot Budowlanych przegrały w Łodzi.

Pierwszy set meczu Grot Budowlanych przyniósł dużo emocji. Łodzianki przegrywały 19:22, ale potrafiły zdobyć pięć punktów z rzędu. Niestety, wtedy coś się zacięło i choć podopieczne trenera Jakuba Głuszaka prowadziły 24:22, to jednak cztery piłki z rzędu oddały rywalkom i przegrały seta 24:26. Coś niesamowitego. Siatkarki Grot Budowlanych zachowały się jakby pełniły rolę świętego Mikołaja. A przecież to Walentynki, a nie Mikołajki.
Z łodzianek zeszło powietrze i w drugim secie przegrywały 5:14. Szkoda, że w meczu siatkówki nie można rzucić ręcznika, jak w boksie.
W trzecim secie nasza nadzieja na wygranie meczu wróciła. Łodzianki wygrały do 19, a czwarty set był niezwykle emocjonujący. Gospodynie prowadziły 24:23, 25:24, później 28:27, ale podobnie jak w pierwszym secie, trzy z rzędu zdobyte punkty siatkarek gości dały im zwycięstwo.
To była piąta z rzędu przegrana Grot Budowlanych.
Tymczasem nowym szkoleniowcem #Volley Wrocław został były trener ŁKSCommercecon Michal Masek.