Otylia Jędrzejczak w Zatoce Sportu

  Otylia Jędrzejczak w Zatoce Sportu

  red.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Otylia Jędrzejczak w Zatoce Sportu
  1/4
  przejdź do galerii

  ©Paweł Skraba

  320 dzieci będzie ćwiczyć pod okiem Otylii Jędrzejczak i współpracujących z nią trenerów w trakcie sobotniej imprezy Otylia Swim Tour, która odbędzie się w łódzkiej Zatoce Sportu.
  - Takiego wydarzenia pływackiego w Polsce jeszcze nie było - mówi Otylia Jędrzejczak.

  W sobotę w Wałbrzychu odbył się trzeci w tym roku Otylia Swim Tour. Tym razem mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak wraz z kadrą trenerów poprowadziła zajęcia na pływalni i w hali sportowej w kompleksie Aqua Zdrój, a na lekcjach pojawiło się blisko sto dzieciaków w wieku od 9 do 14 lat.

  - W sumie w trzech edycjach Otylia Swim Tour udział wzięło ponad 300 dzieci i aż 600 rodziców, którzy wzięli udział w zajęciach z dietetykiem i psychologiem. Ale największa impreza jeszcze przed nami, bo w Łodzi będzie ćwiczyć ponad 320 dzieciaków - dodaje mistrzyni olimpijska z Aten.
  Możliwość nieodpłatnej nauki i sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów oraz osobiste spotkanie jedynej polskiej mistrzyni olimpijskiej w pływaniu to dla młodych pływaków potężna dawka motywacji i energii do systematycznego treningu. Trenerami młodych pływaków podczas Otylia Swim Tour są byli reprezentanci Polski w pływaniu, szkoleniowcy zawodników startujących na międzynarodowych imprezach, fizjoterapeuci oraz trenerzy przygotowania motorycznego. - Z myślą o rodzicach i trenerach nasza fundacja w Wałbrzychu po raz kolejny zorganizowała warsztaty z psychologiem sportu i dietetykiem. Po prelekcjach rodzice mogli porozmawiać ze współpracującymi z fundacją ekspertami - dodaje Jędrzejczak. Oczywiście nie brakowało czasu również na rozmowy i konsultacje z pomysłodawczynią projektu.

  - Każdego roku podczas Otylia Swim Tour docieramy do nowych miast, dzieląc się swoją wiedzą i entuzjazmem z młodymi adeptami pływania, ich trenerami i rodzicami. Cieszę się, że udało nam się dotrzeć do Wałbrzycha i bardzo się cieszę, że już w sobotę spotkamy się w Łodzi - mówi Otylia Jędrzejczak. Po zajęciach w Łodzi, w ramach tegorocznego Otylia Swim Tour, odbędą się jeszcze lekcje w Katowicach i Toruniu.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ani minuty

   batonika nie ukradli (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Otylia Jędrzejczak,Tomasz Hajto i Maciej Ziętarski zabili ludzi, jadąc jak idioci, ich wina była bezsporna. W więzieniu nie spędzili nawet minuty!!
   W Polsce więzienia są dla pijanych rowerzystów i...rozwiń całość

   Otylia Jędrzejczak,Tomasz Hajto i Maciej Ziętarski zabili ludzi, jadąc jak idioci, ich wina była bezsporna. W więzieniu nie spędzili nawet minuty!!
   W Polsce więzienia są dla pijanych rowerzystów i złodziei batoników!! "swoich nie tykają" !!
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo