Trzej mężczyźni ukradli pieniądze z automatu z grami. Grozi...

  Trzej mężczyźni ukradli pieniądze z automatu z grami. Grozi im 10 lat więzienia

  Magdalena Grajnert

  Aktualizacja:

  Tygodnik ITS

  Trzej mężczyźni ukradli pieniądze z automatu z grami. Grozi im 10 lat więzienia
  1/3
  przejdź do galerii

  ©KPP Łowicz

  Trzej mężczyźni włamali się do automatu z grami w łowickim lokalu i ukradli pieniądze. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności.
  Kilka dni temu policjanci z łowickiej policji zostali powiadomieni, że 13 stycznia w godzinach wieczornych doszło do kradzieży z włamaniem do automatu z grami losowymi. Zdarzenie miało miejsce w jednym z lokali w centrum Łowicza.

  Z ustaleń wynikało, że nieznani sprawcy włamali się do jednego z automatów znajdujących się w lokalu, wybijając szybę ekranu. Z maszyny ukradli pieniądze. Ponadto próbowali jeszcze dostać się do dwóch automatów, lecz nie mogli pokonać zabezpieczenia.

  Rozpoznanie pozwoliło na wytypowanie podejrzewanych w tej sprawie osób. Pomocny w ustaleniach był również monitoring. 26 stycznia kryminalni zapukali do drzwi mieszkań dwóch mężczyzn, 26 i 28-latka z Łowicza, którzy trafili do policyjnego aresztu.

  Następnego dnia usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Obydwaj są znani policji, notowani głównie za przestępstwa przeciwko mieniu. Zatrzymanie trzeciego sprawcy jest kwestią czasu.

  Trwa szacowanie poniesionych strat oraz skradzionej kwoty. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Łowiczu zastosowano wobec podejrzanych dozór policyjny.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No tak

  jaks (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Okradli złodziei.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  okraść złodzieja

  gienek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Tym razem to człowiek"wygrał" z maszyną.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo