Morderstwo w Tomaszowie Mazowieckim. Trwa śledztwo w sprawie

  Morderstwo w Tomaszowie Mazowieckim. Trwa śledztwo w sprawie

  Dagmara Kubczak

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Morderstwo w Tomaszowie Mazowieckim. Trwa śledztwo w sprawie

  ©Karolina Misztal

  Zazdrość nie była przyczyną makabrycznego zabójstwa kobiety w lesie koło Tomaszowa - twierdzi prokuratura. Ale szczegółów odmawia.
  Morderstwo w Tomaszowie Mazowieckim. Trwa śledztwo w sprawie

  ©Karolina Misztal

  Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety, której nadpalone zwłoki znaleziono w sobotę w lesie koło Tomaszowa. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej przesłuchiwany był zatrzymany w tej sprawie 26-letni mieszkaniec pow. opoczyńskiego. Z opinii biegłego sądowego wynika, że kobieta jeszcze żyła, gdy została podpalona. Prokuratora dementuje pogłoski, że mężczyzna zamordował kobietę z zazdrości lub nieszczęśliwej miłości.

  Zobacz też:Morderstwo w Kolonii Zawadzie koło Tomaszowa Mazowieckiego. Policja zatrzymała podejrzanego

  - To nie było nic zaplanowanego, ale impuls - mówi Sławomir Kierski Sławomir Kierski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie. - Mężczyzna wyjaśnił, że zatrzymał się przy dziewczynie stojącej przy lesie i pojechali do lasu. Wysiedli, rozmawiali, a ją coś rozbawiło. Co to było, nie mogę ujawnić. Mężczyzna jednak zdenerwował się i zaczął okładać ją pięściami po głowie. Kobieta przewróciła się i dostała jeszcze cios w głowę. Kiedy okazało się, że nie daje znaków życia, nakrył ją stertą śmieci, polał olejem napędowym, podpalił i odjechał - dodaje Kierski.

  26-latkowi postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Wczoraj był przesłuchiwany w Prokuraturze Rejonowej w Tomaszowie. Przyznał się do zabójstwa, ale nie chciał składać wyjaśnień. Potwierdził wyjaśnienia złożone wcześniej na komendzie policji. Tomaszowska prokuratura złożyła do sądu wniosek o trzymiesięczny areszt.

  Czy jednak zamordowana w lesie kobieta, to poszukiwana od minionego piątku 34-letnia Dominika z Niewiadowa w gminie Ujazd, której rozpaczliwie szukali rodzina i przyjaciele?

  Czytaj też:Morderstwo w Tomaszowie Mazowieckim. W miejscowości Kolonia Zawada znaleziono nadpalone zwłoki

  Prokurator rejonowy w Tomaszowie Aneta Rusek przyznaje, że pewne poszlaki na to wskazują.

  - Ale pewność będziemy mieli po badaniach genetycznych i sekcji, która zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi. To będzie skomplikowana sekcja i będzie trwała cały dzień. Wyniki będziemy mieli za dwa - trzy tygodnie - informuje Aneta Rusek. - i tłumaczy, że więcej szczegółów, z uwagi na interes śledztwa i dobro pokrzywdzonych w tej sprawie nie ujawni.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia

   Galetianka w wersji + (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   xyz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 3

   "Wysiedli, rozmawiali, a ją coś rozbawiło. Co to było, nie mogę ujawnić. Mężczyzna jednak zdenerwował się" - zobaczyła,że ma małego ? :D


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mogły też być dragi długi albo złość

   Detektyw (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Wszystko możliwe polska młodzież bawi się ossstrrrooo!! Jak przeżyją będą mieli co opowiadać swoim zrobionym po narkotykach dopalaczach bachorom

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Erotoman pisze

   Las plus chętna kobieta rówa się taki balecik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Ma na tym punkcie hyzia , może tak było bo w większości to mordują takie lepsze aparatki przechodzone przez wszystkich .

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo