Były komendant policji w Zduńskiej Woli przewodniczącym Rady...

  Były komendant policji w Zduńskiej Woli przewodniczącym Rady Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji

  Agnieszka Olejniczak

  Dziennik Łódzki

  Były komendant policji w Zduńskiej Woli przewodniczącym Rady Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji

  ©Agnieszka Olejniczak

  Emerytowany inspektor policji znalazł zajęcie w komunalnych spółkach w Zduńskiej Woli.
  Były komendant policji w Zduńskiej Woli przewodniczącym Rady Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji

  ©Agnieszka Olejniczak

  Były komendant policji w Zduńskiej Woli w tym tygodniu ma objąć funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Zduńskiej Woli. Prezydent miasta chce, by uspokoił sytuację w spółce komunalnej, targanej konfliktami wśród załogi.

  Były komendant powiatowy policji w Zduńskiej Woli, emerytowany inspektor policji Włodzimierz Kłobus, choć jest sieradzaninem, po odejściu ze służby nie rozstał się z miastem. Udziela się w organach spółek komunalnych. MPK będzie już drugim zduńskowolskim przedsiębiorstwem, w którym były policjant będzie zasiadał w radzie nadzorczej.

  W październiku ubiegłego roku prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki powołał go do Rady Nadzorczej Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Złotnicki”, gdzie został wiceprzewodniczącym. Wówczas zmian prezydent dokonywał po zerwaniu koalicji z Prawem i Sprawiedliwością. Wymieniony został też prezes TBS - Janusz Żołyniak zastąpił związanego z PiS Arkadiusza Palusz-kiewicza.

  Formalne powołanie Włodzimierz Kłobusa do rady nadzorczej MPK i odwołanie z TBS, ma nastąpić w tym tygodniu. Były komendant zastąpi Annę Woźniak, która złożyła rezygnację z funkcji przewodniczącej i członkostwa w radzie.

  Prezydent Zduńskiej Woli twierdzi, że nowy przewodniczący ma za zadanie wyciszenie niepokojów w firmie. Chodzi m.in. o zamieszanie, do jakiego doszło w połowie roku przy wyborze przedstawiciela załogi do rady, a także o oskarżenia o mobbing, jakie bada prokuratura.

  - Przyjąłem rezygnację dotychczasowej przewodniczącej rady nadzorczej i do jej składu powołuję pana Włodzimierza Kłobusa, byłego komendanta policji, od którego oczekuję przeanalizowania tej sytuacji i przedstawienia zgromadzeniu wspólników wniosków - mówi prezydent Piotr Niedźwiecki.

  Włodzimierz Kłobus stracił stanowisko komendanta powiatowego w kwietniu ubiegłego roku. Odszedł na emeryturę po 32 latach służby, na fali pozbywania się przez rządzących policjantów, którzy rozpoczęli karierę przed 1989 rokiem.

  O tym, że na policyjnej emeryturze można robić karierę w spółkach, świadczy przypadek Marka Działoszyńskiego, byłego komendanta głównego policji. W sierpniu emerytowany generał policji został prezesem Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Marek Działoszyński służbę w policji rozpoczął w 1985 roku. Odszedł w lutym 2015 roku.  DIAGNOZA STRESZCZENIE. DIAGNOZA ODC. 8 STRESZCZENIE. DIAGNOZA STRESZCZENIE ODCINKÓW

  ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU

  KSW 40 SKRÓTY WALK. KSW 40 CZY PUDZIANOWSKI WYGRAŁ. PUDZIANOWSKI SILVA KTO WYGRAŁ KSW 40

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   KPP Zdusnka Wola

   Gosc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Niech Pan wróci do KPP i pokaże nowym wladzom jak to się robi!!! Jednostka jest w opłakanym stanie, ludzie stracili chęć do pracy, młodzi mysla o odejsciach( nie wspominając o starych). Nowa władza...rozwiń całość

   Niech Pan wróci do KPP i pokaże nowym wladzom jak to się robi!!! Jednostka jest w opłakanym stanie, ludzie stracili chęć do pracy, młodzi mysla o odejsciach( nie wspominając o starych). Nowa władza sobie nie radzi, ale tak to bywa jak po 5 latach zostaje się oficeremzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   KPP

   Policjanci (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Panie Włodzimierzu zrób pan porządek w KPP. Wysłać kierowców autobusami żeby obstawili całą komendę aby nikt tam nie wszedł hehehe.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jak to niektórym fortuna kołem się toczy. jak by mógł a mógłby to by wszystkie spółki sobą zaszczyci

   nic dziwnego że do domu mu nie spieszno. coż może reszta ? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   reszta cieszy się że prawnie i sprawiedliwie kilka złotych emerytury im zostawiono jako ubekom choć nimi nie byli.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Podoba mi się jego twarz. Jest znajoma...

   Kaczyński Bogusław zza grobu... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Wzbudza moje zaufanie


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kaczyński

   Bogusław - nie Jarosław (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   To czyni różnicę. Teraz Ja!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo