Pobite dziecko w Głownie. Trzymiesięczny chłopiec trafił do...

  Pobite dziecko w Głownie. Trzymiesięczny chłopiec trafił do szpitala, ojciec przyznał się do pobicia

  jw

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pobite dziecko w Głownie. Trzymiesięczny chłopiec trafił do szpitala, ojciec przyznał się do pobicia

  ©Polska Press

  Trzymiesięczny Leoś trafił na oddział chirurgii szpitala im. Konopnickiej w Łodzi. Jego ojciec został zatrzymany przez policję. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usłyszy prokuratorskie zarzuty
  Pobite dziecko w Głownie. Trzymiesięczny chłopiec trafił do szpitala, ojciec przyznał się do pobicia

  ©Polska Press

  - Wczoraj ( 9 lutego - przyp. red.) około godziny 16, asystent rodziny powiadomiona została przez matkę chłopca, że w godzinach rannych na jego ciele – w okolicach brody i czoła, zauważyła siniaki. Następnie kobieta z asystentem rodziny i pracownicą MOPS udały się wraz dzieckiem do pobliskiej poradni. Pediatry potwierdził istnienie zasinień - relacjonuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.


  Lekarz nie miał wątpliwości, że dziecko jest ofiarą przemocy. Trzymiesięczny Leoś został przewieziony do szpitala im. M. Konopnickiej w Łodzi. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  - Matka nie była w stanie podać okoliczności, w których mogło dojść do spowodowania obrażeń ciała. Lekarzowi podała, że jako ostatni dzieckiem zajmował się jej partner - kontynuuje Krzysztof Kopania. - Powołany został biegły, który ma określić, czy u niemowlęcia nie doszło do powstania poważniejszych obrażeń. W mieszkaniu przeprowadzone zostały oględziny, przesłuchano świadków, w tym pracowników MOPS i sąsiadów. Cały czas trwają czynności w tej sprawie.

  Policjanci zatrzymali 28-letniego ojca do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Zgierzu. Prawdopodobnie jeszcze w piątek usłyszy prokuratorskie zarzuty. Jak informuje prokurator Kopania, "ich treść będzie uzależniona od tego czy dojdzie do ustalenia, by chłopiec był już wcześniej ofiarą przemocy".

  Czytaj też:Dramat w Zgierzu. Dwumiesięczny chłopczyk z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala

  Wiadomo, że rodzina z Głowna nie miała założonej niebieskiej karty. Była pod opieką pomocy społecznej.

  - Jednocześnie podjęte zostały działania w kierunku podjęcia przez sąd rozstrzygnięć w przedmiocie władzy rodzicielskiej - dodaje Krzysztof Kopania.

  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zgierzu i policja w Głownie.

  Komentarze (14)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dziecko to nie zabawka.

  Mamaaa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Wykastrowac idiote. To jest maluszek niczemu nie winny. Nic nie uprawiedliwia przemocy. Nie macie cieerpliwosci to nie miejcie dzieci. Dziecko to NIE zabawka.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  przygłupy

  mama (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Ja powiem takbtez korzystam z projektu 500+ i nie czuje sie patologia daja to biorę... nigdy w zyciu bym nie zrobiła swojemu dziecku krzywdy dzieki tej kasie poprostu moje dziecko ma wiecej niz...rozwiń całość

  Ja powiem takbtez korzystam z projektu 500+ i nie czuje sie patologia daja to biorę... nigdy w zyciu bym nie zrobiła swojemu dziecku krzywdy dzieki tej kasie poprostu moje dziecko ma wiecej niz miało bo miało zawsze ... a takie osoby co tak robia sa zwyklymi pojebami ... jak mozna takie malutkie dziecko w ogóle mocniej złapać patologia tyle... zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WTFFF

  Arek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Ja tego buraka znam ze szkoły!! takich buraków WYTĘPIĆ .. imię ten burak ma TOMEK .M. niech zgnije lub ktoś go w areszcie zbije na kwaśne jabłko...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dziecko

  xyz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 3

  Przepraszam ja bardzo. Nikt nie wie co tam się dokładnie działo, bo nikogo tam nie było. Najlepiej jest zarzucać winę, a nie pomyślał nikt, że to może być matka, która byś może nie była gotowa na...rozwiń całość

  Przepraszam ja bardzo. Nikt nie wie co tam się dokładnie działo, bo nikogo tam nie było. Najlepiej jest zarzucać winę, a nie pomyślał nikt, że to może być matka, która byś może nie była gotowa na dziecko.?zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Odpalić smiecia

  Obiektywny (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Odpalić śmiecia. Z kogoś kto znęca się nad takim maluchem i tak nic nie będzie. Mam nadzieję, że mały podrośnie i odda z nawiązką temu ścierwu.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  rodzina? NIE! PATO!

  które (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  ŻERUJE na 500plus

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pobic ojca

  Pieprzona patologia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 5

  Dajcie im wiecej 500+itp. Patolgia powinna miec obowiazkawa wazektomie a kobietom podwiazywac jajowody. Moze to sa dobre postulaty? Po co maja biedne dzieciaczki cierpiec bo rodzice zwyrodniali!?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Samo zycie Śrd

  Arletta (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  Pewnie się zesrał i śmierdziało nie dziwię się .

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dramat

  gość 66 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  To straszne co się stało, ale ci ludzie - oboje - są ludźmi niepełnosprawnymi. Zostali rodzicami, ale czy powinni wychowywać to dziecko sami ? Myślę,że powinni mieć pomoc z zewnątrz.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  efekt 500+

  gg (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 4

  Rodzicom w głowach się pop...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo