Uczestnicy otrzymali 62 dyplomy w sześciu kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I-III oraz klasy IV-VI, gimnazja, placówki specjalne, domy dziecka.
WYNIKI XXXI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA PLAKAT „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” 2014:
PRZEDSZKOLA:
I miejsce: Zofia Mateja (lat 5) - PM nr 185 w Łodzi
II miejsce: Kacper Rzepecki (lat 6) - PM nr 1 w Tuszynie
III miejsce: Julia Kula (lat 6) - PM nr 3 w Głownie
IV miejsce: Roksana Wróblewska (lat 6) - PM nr 1 w Tuszynie
V miejsce: Karol Kotlicki (lat 6) - PM nr 1 w Tuszynie
Wyróżnienia:
1. Maja Stachura (lat 5) - PM nr 1 w Tuszynie
2. Maria Cuprych (lat 6) - PM nr 117 w Łodzi
3. Zuzia Pyżalska (lat 5) - PM nr 81 w Łodzi
4. Oliwia Moczkowska (lat 6) - PM nr 117 w Łodzi
***
SZKOŁY PODSTAWOWE (klasy I – III):
I miejsce: Mateusz Sobierski - SP nr 36 w Łodzi
II miejsce: Natalia Fijałkowska - SP nr 202 w Łodzi
Wyróżnienia:
1. Julia Stolarczyk - SP nr 11 w Łodzi
2. Rafał Miczek - SP nr 33 w Łodzi
3. Natalia Soszyńska - SP nr 11 w Łodzi
4. Mateusz Włodarczyk - SP nr 36 w Łodzi
5. Marcin Wiśniewski - SP nr 33 w Łodzi
***
SZKOŁY PODSTAWOWE (klasy IV – VI):
I miejsce: Olga Manios - SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim
II miejsce: Katarzyna Grosicka - SP nr 172 w Łodzi
III miejsce: Natalia Michalak - SP nr 172 w Łodzi
IV miejsce: Kuba Rosiak - SP nr 109 w Łodzi
V miejsce: Sonia Sieradzan - SP nr 109 w Łodzi
VI miejsce: Martyna Łopusińska - SP nr 162 w Łodzi
Wyróżnienia:
1. Miłosz Czyżewski - SP nr 202 w Łodzi
2. Jakub Skowroński - SP nr 67 w Łodzi
cykl plakatów - SP nr 11 w Łodzi
1. Bartłomiej Lubiatowski
2. Wiktoria Tomaszewska
3. Klaudia Dróżdż
4. Bartosz Drabiński
5. Malina Oliwczyńska
6. Aleksander Wudel
***
GIMNAZJA:
I miejsce: Lidia Ciechońska - Gimnazjum nr 17 w Łodzi
II miejsce: Marta Grońska - Gimnazjum nr 17 w Łodzi
III miejsce: Aleksandra Antosiak - Gimnazjum nr 26 w Łodzi
Wyróżnienia[/b]:
1. [b]Zuzia Korczak - Gimnazjum nr 36 w Łodzi
2. Patryk Podżunas - Gimnazjum nr 13 w Łodzi
3. Anna Cichawa - Gimnazjum nr 8 w Łodzi
4. Julia Owczarek - Gimnazjum nr 8 w Łodzi
5. Julia Wietrzyk - Gimnazjum nr 8 w Łodzi
6. Kacper Beczkowski - Gimnazjum nr 13 w Łodzi
7. Aleksandra Płatek - Gimnazjum nr 36 w Łodzi
***
PLACÓWKI SPECJALNE:
I miejsce: Gabrysia Szczerkowska - Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi
II miejsce: Małgorzata Koter (lat 21), Paulina Różycka (lat 20) - Zespół Szkół nr 2 w Łodzi
III miejsce: Aleksandra Nowakowska (lat 22) - Zespół Szkół nr 2 w Łodzi
IV miejsce: Aleksandra Saar (lat 20) - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Łodzi
V miejsce: Agnieszka Wnuk (lat 23) - Zespół Szkół nr 2 w Łodzi
VI miejsce: Maciej Bąder (lat 9), Borys Synowiec (lat 5), Krzysztof Połczyński (lat 5) - Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi
Wyróżnienia:
1. Otylia Kubicka (lat 9) - Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi
2. Paulina Łuczak (lat 11) - Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi
***
DOMY DZIECKA:
I miejsce: Anna Fisiak (kl. V) - DD nr 2 w Łodzi
Wyróżnienia - DD nr 2 w Łodzi:
1.Daniel Wojkowski (kl. I Gimn.)
2. Wiktor Ludwiczak (kl. IV)
3. Wiktoria Krupa (kl. IV)
4. Maksymilian Stasiak (kl. V spec.)
5. Daniel Gruda (kl. IV)
6. Wiktoria Stasiak (kl. I Gimn.)
7. Nataniel Bajerski (kl. II)
8. Alan Szymczak (kl. IV)
9. Kacper Szymczak (kl. IV)
10. Marta Ludwiczak (kl. II Gimn.)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?