Utrudnienia na A2 i DK nr 12. Trwają prace porządkowe,...

  Utrudnienia na A2 i DK nr 12. Trwają prace porządkowe, możliwe korki

  red.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Dziś i jutro trwają prace porządkowe na A2 w kierunku Warszawy. W czwartek z podobnych przyczyn możliwe korki na DK12 między węzłem Tuszyn i Piotrkowem Trybunalskim.
  Utrudnienia na A2 i DK nr 12. Trwają prace porządkowe, możliwe korki
  Od dziś ruszył kolejny etap prac porządkowych na autostradzie A2. Na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od węzła Łódź Północ do granicy z województwem mazowieckim zostaną uzupełnione braki w nawierzchni, odnowione oznakowania poziome oraz skoszona trawa. W związku z tym jeden pas ruchu będzie zamknięty. Przez miejscowe zwężenia i ograniczenia prędkości można spodziewać się korków.

  Podobne prace, na tym samym odcinku ale na jezdni w kierunku Poznania rozpoczną się w środę 7 czerwca i będą kontynuowane do czwartku 8 czerwca.

  Również od dziś (06.06) do środy (07.06) na jezdni w kierunku Warszawy między węzłem „Skierniewice” i granicą województwa (km 401+879 i km 402+051) będą prowadzone prace na dwóch wiaduktach, zaś w środę 7 czerwca na jezdni w stronę Warszawy na odcinku 5 kilometrów (od km 389+000 do km 394+000) między węzłem Łowicz i węzłem Skierniewice rozpoczyna się uzupełnianie oznakowania poziomego.


  Równolegle prace takie będą prowadzone na jezdni prowadzącej do Poznania, na tej samej wysokości. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

  W najbliższy czwartek 8 czerwca ruszają też roboty związane z odnową oznakowania poziomego na 12 kilometrowym odcinku DK12 (dawna 91) między węzłem Tuszyn i Piotrkowem Trybunalskim. Prace będą zależnie od potrzeb prowadzone raz po jednej, raz po drugiej stronie drogi w godzinach od 6.00 – 20.00. Powinny zakończyć się do poniedziałku 12 czerwca. W miejscu prowadzonych robót będzie obowiązywał zakaż wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry