Trener Widzewa: Dziś było widać, kto grał po swojemu. Fruwać jednak nie będziemy. Zdjęcia z meczu

Strzelcy trzech goli dla Widzewa: Antoni Klimek, Fran Alvarez i Imad Rondić, a całej trójce gratuluje Andrejs Ciganiks. Tak grają i cieszą się widzewiacy Fot. Krzysztof Szymczak
Po zwycięskim meczu Widzewa z Koroną (3:1) nastroje w łódzkiej ekipie były wspaniałe.

Trener Widzewa Daniel Myśliwiec:

Fajnie się ocenia, gdy są punkty i bramki. Najpierw powiem jednak o czymś, co cieszy mnie najbardziej, bo w przerwie reprezentacyjnej mogliśmy spojrzeć na siebie z szerszej perspektywy. Chciałbym zwrócić uwagę na to, jak pracują moi piłkarze, jakie są tego efekty. Pamiętamy nasz poprzedni mecz z Koroną, gdy zdobyliśmy bramkę po karnym i wywalczyliśmy punkt, na który średnio zasłużyliśmy. Dziś było widać, kto grał po swojemu.
To mnie bardzo cieszy, nawet jeżeli w drugiej połowie było trochę więcej emocji niż powinno być. W poprzednich meczach, gdy prowadziliśmy, nie mieliśmy na tyle odwagi, by kontynuować swoją grę, robić swoje. Dzisiaj tak było, wychodziliśmy spod pressingu Korony. Jestem zadowolony z tego, że piłkarze dostali za to dobrą nagrodę. Fruwać po tym zwycięstwie nie będziemy, bo pojawiły się błędy, a tych nie chcielibyśmy popełniać. Najwięcej z nich wymieniłbym u siebie.

Strzelec ostatniego gola Antoni Klimek:

Uważam, że to był udany mecz. Przy bramce czułem się na tyle pewnie, że zadecydowałem o uderzeniu i cieszę się, że wpadło. W momencie, gdy straciliśmy bramkę na 2:1, niektóre drużyny mogłyby wpaść w panikę. Jestem dumny z naszego zespołu, że utrzymaliśmy spokój. W kilku sytuacjach mogliśmy zachować się lepiej, ale wyciągniemy z tego wnioski na kolejne mecze. To był udany lany poniedziałek.