WISŁA PŁOCK - ŁKS RELACJA NA ŻYWO 27.06.2020. Śledź relację LIVE z meczu Wisła vs. ŁKS

Bartosz Kukuć
Dziś piłkarze ŁKS rozegrają kolejny mecz ekstraklasy. Tym razem rywalem łodzian będzie Wisła Płock. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania. Początek meczu o godz. 15.

WISŁA PŁOCK - ŁKS NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WISŁA PŁOCK2
ŁKS ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU - ŁKS przegrywa w Płocku z Wisłą 0:2. Po przerwie łodzianie zaprezentowali się lepiej, niż w pierwszych 45 minutach. Generalnie jednak trudno o optymizm, najdelikatniej zresztą mówiąc.
90+2 min - Dawid Kocyła zmienia Tomasika.
90+1 min - Wiślacy trafiają w słupek.
90 min - Spotkanie potrwa jeszcze co najmniej trzy minuty.
90 min - Antonio Dominguez zmienia Wróbla.
89 min - Żółta kartka dla Wolskiego.
88 min - Żółta kartka dla Guimy. Ósma w tym sezonie. A więc w kolejnym meczu na pewno nie zagra.
79 min - Żółta kartka dla Michała Marcjanika.
79 min - Kolejna ładna interwencja Arndta po główce Alana Urygi.
76 min - Arndt ładnie broni techniczne uderzenie Angielskiego (po błędzie Gracii). W efekcie róg dla gospodarzy.
75 min - Ładna centra Ratajczyka, po której niecelnie główkuje Dąbrowski.
70 min - Łukasz Sekulski (były gracz Wisły) zastępuje Sobocińskiego.
66 min - Giorgi Merebaszwili zmienia Huberta Adamczyka.
65 min - Próba strzału w wykonaniu Ratajczyka.
61 min - Karol Angielski zastępuje Sheridana.
60 min - Z wolnego dośrodkował Pirulo, a Dąbrowski nie sięgnał piłki głową kilka metrów przed bramką.
59 min - Zmiana w ŁKS. Pirulo za Sajdaka.
59 min - Trzeba przyznać, że łodzianie próbują odwrócić losy tego spotkania. Jednak czynią to bez należytej determinacji.
56 min - Ładne podanie Sobocińskiego do Wolskiego. Ale ten nie zdołał opanować futbolówki.
51 min - Bliski szczęścia był najpierw Ratajczyk, następnie zaś Guima. W oby wypadkach na posterunku był Kamiński. Szkoda, kontaktowy gol z pewnością wlałby nadzieję w serca ełkaesiaków.
49 min - Niezbyt pewna interwencja Arndta po centrze z wolnego Furmana.
48 min - Faul Guimy.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY MECZU - Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Oba zespoły bez zmian. Wisła Płock prowadzi z ŁKS 2:0.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Wisła prowadzi w Płocku z ŁKS 2:0. Zasłużenie. Ełkaesiacy wyglądają tak, jak by chcieli, by ten sezon już się zakończył. Cóż z tego, że mają większe tzw. posiadanie piłki... Zapraszamy na relację po przerwie.
45+1 min - Mocne strzał z daleka Jakuba Wróbla, ale Krzysztof Kamiński wybija piłkę poza boisko.
45 min - Sędzia przedłuża pierwszą połowę o co najmniej trzy minuty.
44 min - Po zamieszaniu w polu karnym gości, piłka trafia w poprzeczkę (strzelał Maciej Ambrosiewicz).
44 min - Arndt bardzo ładnie interweniuje po główce Sheridana.
38 min - GOOOLLL dla Wisły. Tym razem do siatki trafia Piotr Tomasik, który z zimną krwią pokonuje wychodzącego z bramki Arndta. Znów fatalnie zachowuje się kilku ełkaesiaków (m.in. Dąbrowski). 2:0.
34 min - Żółta kartka dla Sobocińskiego.
33 min - Wisła wciaż prowadzi z ŁKS 1:0. To nie jest wielkie widowisko. Szkoda, że ełkaesiacy nie grają nieco odważniej.
28 min - Róg dla ŁKS.
27 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ogląda ją Maciej Ambrosiewicz.
23 min - Ładna akcja łodzian. Niestety, zbyt długo zwlekał Przemysław Sajdak.
21 min - Faulowany Ratajczyk.
19 min - GOOOLLL dla Wisły. Po kilkudziesięciometrowym podaniu fatalnie zachowują się dwa środkowi defensorzy ŁKS (najpierw Dabrowski, a po chwili Moros Gracia). Wykorzystuje to rozpędzony Sheridan, który z łatwością posyła piłkę obok Arndta. 1:0.
16 min - Szwoch faulowany przez Macieja Wolskiego.
15 min - Jan Sobociński podaje do Ricardo Guimy, a ten zaskakująco uderza z kilkunastu metrów. Piłka mija słupek.
14 min - Fatalny błąd Grzesika. Ale bez konsekwencji.
11 min - Róg dla płocczan.
11 min - Pierwsza poważniejsza interwencja Arndta.
10 min - Michał Trąbka popycha rywala.
9 min - Trwa walka w środku pola.
6 min - Faul Alana Urygi.
4 min - Dąbrowskiego fauluje Mateusz Szwoch.
2 min - Tym razem Maciej Dabrowski faulowany przez Ciliana Sheridana.
1 min - Faul Jana Grzesika na Piotrze Tomasiku.
Początek meczu - Początek spotkania między Wisłą Płock a ŁKS.

Godz. 14:59 - Oba zespoły już na murawie. ŁKS na biało-czerwono, Wisła na niebiesko-biało.

Godz. 14:53 - ŁKS jeszcze nigdy nie pokonał w najwyższej klasie rozgrywkowej Wisły w Płocku. Jesienią ŁKS uległ na Mazowszu 1:2, natomiast w lutym przy al. Unii padł bezbramkowy remis.

Godz. 14:48 - Między słupkami bramki ŁKS zadebiutuje dzisiaj w ekstraklasie niespełna 19-letni bramkarz Dawid Arndt. Pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. Ma on ważną umowę z klubem do końca czerwca 2022 roku. Doświadczony Arkadiusz Malarz (starszy o 21 lat) zasiadł na ławce rezerwowych. Trener Wojciech Stawowy wiąże z nim przyszłość, choć nie wiadomo, czy stanie między słupkami w pozostałych meczach tego sezonu.

Godz. 14:43 - Skład Wisły: Kamiński – Stefańczyk, Marcjanik, Uryga, Tomasik – Szwoch, Ambrosiewicz, Furman, Adamczyk, Garcia – Sheridan.

Godz. 14:15 - Poniżej aktualna tabela grupy spadkowej ekstraklasy. Piłkarze ŁKS niestety przyszły sezon rozpoczną w I lidze.

Godz. 14:05 - Skład ŁKS: Arndt, Grzesik, Moros, Dąbrowski, Sobociński, Trąbka, Sajdak, Wolski, Guima, Ratajczyk, Wróbel
Rezerwowi: Malarz, Dominguez, Pirulo, Sekulski, Piątek, Rozwandowicz, Vidmajer